2. runda Drift Masters European Championship Płock

2. runda Drift Masters European Championship Płock

Zapraszamy do Płocka na polską rundę Drift Masters!

Drift Masters bilety

  • Dzieci do lat 7 - darmowy wstęp

  • Bilety ulgowe - przeznaczone dla: dzieci, młodzieży i studentów do 26. roku życia (za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej)

  • Osoby niepełnosprawne - darmowy wstęp za okazaniem orzeczenia

  • Opiekun osoby niepełnosprawnej - darmowy wstęp tylko w przypadku, gdy osoba ma stwierdzoną I kategorię niepełnosprawności (za okazaniem orzeczenia). W pozostałych przypadkach opiekun płaci za bilet

  • Bilety na trybunę główną - najlepszy widok na zmagania

Drift Masters Płock 2020

50 najlepszych kierowców z Europy i świata zawalczy o punkty w klasyfikacji generalnej DMEC. To będzie najgorętsza walka na najtrudniejszym torze driftingowym na świecie! Jazda na milimetry tuż obok niebezpiecznych, betonowych band to coś z czego wśród wszystkich miłośników driftingu słynie Płock! Na tym torze, tylko najlepsi kierowcy są w stanie jechać na 110% swoich możliwości i dokładnie taką formę trzeba prezentować, aby myśleć o rywalizacji w Płocku.

 

Bramy wydarzenia będą otwarte dla publiczności od godziny 14:00. Otwarty będzie także PARK MASZYN oraz strefa atrakcji i wystawców na terenie całego miasteczka eventowego.

 

W Parku Maszyn od 14:30 do 16:00 wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli z bliska zobaczyć jak mechanicy pracują przy kilkuset konnych maszynach, porozmawiać z zawodnikami oraz na własnej skórze poczuć klimat zbliżającej się rywalizacji.

 

O godzinie 19:00 rozpocznie się walka o punkty w klasyfikacji generalnej Drift Masters European Championship! Każdy da z siebie wszystko. Trzeba pożegnać ten obiekt hucznie - o stosowną ilość adrenaliny oraz emocji zadbają nasi zawodnicy!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

2. runda Drift Masters European Championship Płock
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/