Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Sport Sporty drużynowe VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - bilety na mecze

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - bilety na mecze

Organizator: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - bilety na meczeO wydarzeniu

O wydarzeniu

Kibicuj stołecznym na żywo - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa bilety na mecze już w sprzedaży.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - GKS Katowice

Wielka siatkówka zawita do Płocka! W sobotę 29 lutego o 20:30 w meczu 22. kolejki PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa podejmie w ORLEN Arenie* GKS Katowice.

 

VERVA Warszawa po 20 rozegranych meczach z 51 punktami na koncie lideruje tabeli. Siatkarze z Katowic natomiast z dorobkiem 31 punktów zajmują 5. miejsce. Kibice żartobliwie nazywają ich specjalistami od tie-breaków, rozegrali ich bowiem aż 11 – 5 wygrali i 6 przegrali. 

 

Czy Artur Udrys przyćmi Jakuba Jarosza, a Antoine Brizard da lekcję siatkówki Janowi Firlejowi? Czy Bartosz Kwolek w rywalizacji największych talentów polskiej siatkówki ogra Rafała Szymurę? Kto będzie górą w pojedynku Nowakowskich – Piotr czy Jan? Zobaczcie to na własne oczy!

*Gospodarzem meczu jest VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Spotkanie przeniesione zostało do Płocka w związku z brakiem w określonym terminie dostępności hal w Warszawie.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa bilety na mecze

  • Bilety ulgowe: są przeznaczone dla młodzieży uczącej się, studentów oraz emerytów i rencistów. Można je zakupić za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki. Bilety ulgowe są dostępne w wybranych kategoriach.
  • Dzieci do lat 6: pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu. Dziecko do lat 6, nieposiadające biletu, nie ma możliwości zajęcia miejsca siedzącego. Bilet musi posiadać opiekun(-owie) dziecka.

Podobne wydarzenia

Zobacz też