4Nations Cup 2018

4Nations Cup 2018

W grudniu kibice reprezentacji Polski seniorów w piłce ręcznej będą mogli wspierać naszych szczypiornistów podczas 2. edycji, międzynarodowego turnieju rozgrywanego w formule FINAL4 pod nazwą "4NationsCUP" | "Puchar4Narodów". Turniej odbędzie się w dniach 28-29 grudnia w Stegu Arenie w Opolu! 4Nations Cup 2018 bilety już w sprzedaży!

 

W tegorocznym "4NationsCup" obok reprezentacji Polski udział wezmą drużyny narodowe Japonii, Czech i Rumunii.

28.12 PIĄTEK

  • 17:30 - Polska vs Japonia
  • 19:30 - Czechy vs Rumunia

29.12 SOBOTA

  • 15:00, 17:00 - Mecze o miejsca

Organizatorem turnieju jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce, który corocznie zaprasza trzy reprezentacje narodowe z całego świata, z którymi Biało-czerwoni będą rywalizować w Polsce w okresie świąteczno-noworocznym.

"4NationsCup" jest wydarzeniem świątecznym - organizowanym w bardzo atrakcyjnym momencie roku, niosącym ze sobą wielki potencjał promocyjny dla lokalnych społeczności, samorządów, firm, obiektów sportowych oraz ich partnerów.

4Nations Cup bilety

  • Bilety jednodniowe
  • Karnety
  • Zamówienia grupowe dla szkół  - prosimy o kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl  - Cena biletu 5 zł. 
  • Pakiet rodzinny 2+1 - 2 osoby dorosłe + dziecko do 18 roku życia
  • Pakiet rodzinny 2+2 - 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 18 roku życia

UWAGA: wejście z pakietem wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły do hali w tym samym momencie!

 

4Nations Cup 2018 bilety już dostępne! Piłka ręczna bilety, Piłka ręczna Puchar4Narodów bilety.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

4Nations Cup 2018
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/