Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza

Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza

Turniej Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza, poświęcony najwybitniejszemu siatkarzowi wszech czasów zorganizowany zostanie w lubelskiej Hali Globus im. Tomasza Wójtowicza w terminie 17 – 18 września 2022 r. i będzie jednym z najważniejszych międzynarodowych turniejów klubowych w siatkówce mężczyzn organizowanych przed startem sezonu 2022/2023. Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza bilety już dostępne.

 

17.09.2022 r.

  • 14:45 LUK Lublin - Berlin Recycling Volleys
  • 17:30 Barkom-Każany Lwów - WithU Verona Volley

Bogdanka Volley Cup bilety

  • Bilet ulgowy: obejmuje uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej, emerytów i rencistów na podstawie ważnej legitymacji.
  • Zamówienia dla osób z niepełnosprawnością prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy

Udział w turnieju Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza wezmą:

  • Barkom-Każany Lwów - trzykrotny Mistrz Ukrainy, czterokrotny zdobywca Pucharu i trzykrotny triumfator Superpucharu Ukrainy.  W przyszłym sezonie zespół ten zadebiutuje w PlusLidze.
  • Berlin Recycling Volleys - ćwierćfinalista ubiegłorocznej Ligi Mistrzów, dwunastokrotny Mistrz Niemiec, pięciokrotny zdobywca Pucharu i trzykrotny triumfator Superpucharu Niemiec, zwycięzca Pucharu CEV, brązowy medalista Ligi Mistrzów.
  • WithU Volley Verona - drużyna występująca w najwyższej klasie siatkarskich rozgrywek ligowych mężczyzn we Włoszech.
  • LUK Lublin - drużyna występującą w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju – PlusLidze – Lidze Mistrzów Świata.
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/