Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Sport Inne Warsaw Jumping CSIO4* 2023

Warsaw Jumping CSIO4* 2023

Organizator: TRAF

Warsaw Jumping CSIO4* 2023O wydarzeniu

O wydarzeniu

Warsaw Jumping CSIO4* - Longines EEF Series Final to jedno z najważniejszych wydarzeń w europejskim kalendarzu jeździeckim. Warsaw Jumping odbędzie się w dniach 14-17 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, a punktem kulminacyjnym imprezy będzie niedzielny finał Europejskiego Pucharu Narodów - Longines EEF Series. Warsaw Jumping CSIO4* 2023 bilety już w sprzedaży.

Warsaw Jumping CSIO4* 2023 Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Udział w tym konkursie wywalczyło 10 drużyn, a w tym, po raz pierwszy w historii, reprezentacji Polski! Wysoka ranga zawodów oraz atrakcyjna pula nagród – prawie 2 000 000 PLN, zagwarantują obecność najważniejszych europejskich nazwisk w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Wydarzenie to wpisze się w kalendarz najważniejszych sportowych imprez w 2023 roku, przyciągając uwagę nie tylko świata jeździeckiego, ale także biznesu, kultury i polityki.  

Kwalifikacje do finału odbywały się w całej Europie, a rozpoczęły się 28 kwietnia we włoskim Gorla Minore. Możliwość organizacji takiego wydarzenia jeździeckiego w Polsce to ogromne wyróżnienie. Podczas Warsaw Jumping CSIO4* odbędą się także zawody w skokach przez przeszkody młodych koni, oraz po raz pierwszy, konkursy paraujeżdżenia w randze międzynarodowej, które będą dla zawodników szansą na zdobycie kwalifikacji olimpijskiej do Paryża. Wszystkie bilety na sobotę i niedzielę obejmują także wstęp na wyścigi konne odbywające się równolegle na Torze Służewiec.

 

Program wydarzenia dostępny TUTAJ.

Warsaw Jumping bilety

Bilety VIP/ stolik VIP obowiązują na cały dzień zawodów.

 

Trybuna VIP:

  • wstęp do dedykowanej strefy VIP
  • miejsce na trybunie VIP
  • catering w strefie VIP
  • miejsce na parkingu VIP

Stolik VIP (4 lub 6-osobowy):

  • wstęp do dedykowanej strefy VIP
  • miejsce przy stoliku VIP bezpośrednio przy arenie głównej
  • catering przy stoliku i w strefie VIP
  • miejsce na parkingu VIP

 

Wejścia 30 minut przed rozpoczęciem zawodów.

 Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też