Orlen Cup Łódź 2020

Orlen Cup Łódź 2020

Wielka lekkoatletyka wraca do Łodzi! Już 11 lutego 2020 roku czekają nas sportowe emocje - w Atlas Arenie pojawią się największe gwiazdy światowej lekkoatletyki. Orlen Cup 2020 bilety na mityng lekkoatletyczny już w sprzedaży!

Orlen Cup 2020 bilety

  • Bilety ulgowe: przysługują młodzieży i studentom z ważną legitymacją, emerytom i rencistom

  • Dzieci do lat 3: darmowy wstęp na wydarzenie 

  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: prosimy o kontakt mailowy - niepelnosprawni@ebilet.pl  (bilet dla osoby niepełnosprawnej 1 zł przy niepełnosprawności wymagającej opiekuna, opiekun 1 zł)

Orlen Cup w Łodzi 

W poprzednich latach podczas halowych mityngów w Atlas Arenie padało wiele wspaniałych, światowych rezultatów. Nie inaczej będzie teraz - najlepsi lekkoatleci świata powalczą o rewelacyjne wyniki!

 

Czekają nas wielkie sportowe emocje. Zobacz na żywo  gwiazdy światowego sportu i weź udział w prestiżowym mityngu Orlen Cup w Łodzi!

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Orlen Cup Łódź 2020
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/