66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski

66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski

Już w dniach 5 i 6 marca w Arenie Toruń odbędą się 66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski, w których udział wezmą największe gwiazdy polskiej lekkiej atletyki. Czeka nas mnóstwo emocji, ponieważ Halowe Mistrzostwa Polski stanowią ważny element przygotowań do Mistrzostw Świata w amerykańskim Eugene oraz Mistrzostw Europy w Monachium. 66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski bilety już w sprzedaży!

66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu 2022

W toruńskiej hali zobaczymy medalistów Igrzysk Olimpijskich, Halowych Mistrzostw Europy w Toruniu oraz Mistrzostw Świata na czele z Justyną Święty-Ersetic, Igą Baumgart-Witan, Natalią Kaczmarek, Angeliką Cichocką, Joanną Jóźwik, Patrykiem Dobkiem, Kajetanem Duszyńskim, Marcinem Lewandowskim, a także tyczkarzami Piotrem Liskiem i Pawłem Wojciechowskim.

 

Kibiców, którzy przyjdą za zawody czekać będzie wiele ciekawych pojedynków. Konrad Bukowiecki walczyć będzie z Michałem Haratykiem w pchnięciu kulą, Pia Skrzyszowska rywalizować będzie z Klaudią Siciarz w biegu na 60m przez płotki, o ósmy z rzędu tytuł halowego mistrza Polski powalczy w sprincie Remigiusz Olszewski.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/