Dzień Otwarty BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni

Dzień Otwarty BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni

Zapraszamy na Dzień Otwarty BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni! To wyjątkowa okazja do poznania zamkniętego na co dzień terminala kontenerowego, pracujących w nim ludzi i urządzeń a także przyjrzenia się z bliska przeładunkom kontenerów! Wydarzenie odbędzie się już 20 lipca. Dzień Otwarty BCT darmowe wejściówki już dostępne!

W programie Dnia Otwartego BCT

  • zwiedzanie terminala i przyjrzenia się z bliska pracy urządzeń przeładunkowych,
  • spotkanie ze służbami portowymi takimi jak Krajowa Administracja Skarbowa i Portowa Straż Pożarna,
  • możliwość odwiedzenia holowników firmy FAIRPLAY pracujących w Porcie Gdynia,
  • rejsy statkiem wycieczkowym po gdyńskim porcie - liczba miejsc ograniczona!
  • spotkanie z prezentacjami Centrum Nauki EXPERYMENT
  • mini kiermasz kaszubski,
  • miasteczko atrakcji dla najmłodszych a w nim m.in. animacje, zjeżdżalnie, konkursy i zabawy.

Do terminala wygodnie będzie można dojechać bezpłatnym autobusem linii F ze Skweru Kościuszki i spod dworca Gdynia Główna. 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dzień Otwarty BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/