Olivia Star Top - taras widokowy

Olivia Star Top - taras widokowy

Zobacz zapierającą dech w piersiach panoramę całego Trójmiasta z tarasu widokowego na 32 piętrze Olivia Star! Olivia Star Top w Gdańsku bilety na taras widokowy już w sprzedaży. 

Taras widokowy Olivia Star bilety

Normalny – 18 PLN 

Ulgowy – 15 PLN

  • dzieci powyżej 3 roku życia /na podstawie daty urodzenia/
  • osoby niepełnosprawne /na podstawie dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki/
  • młodzież ucząca się do 26. roku życia /na podstawie aktualnej legitymacji ucznia/studenta/
  • seniorzy 65 + /na podstawie dokumentu określającego datę urodzenia/
  • posiadacze karty dużej rodziny, karty turysty, karty mieszkańca /Gdańsk, Sopot, Gdynia/
  • Rezydenci OBC /weryfikacja na podstawie karty dostępu/

Specjalny – 0 PLN

  • dzieci poniżej 3 roku życia /na podstawie daty urodzenia/
  • opiekunowie osób niepełnosprawnych

Olivia Star

32 piętro Olivia Star to najwyższy w Polsce północnej, a trzeci w kraju, punkt obserwacyjny, z którego  rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską aż po półwysep helski. Olivia Star to jednak nie tylko panorama 360 ale cała przestrzeń czasu wolnego z doskonale zaaranżowanymi wnętrzami, ciekawą ofertą gastronomiczną, kulturową i muzyczną. To tutaj, wysoko w chmurach, każdy ma okazję do wytchnienia, pełnego odprężenia i spędzenia czasu w gronie najbliższych.

 

Obiekt jest całoroczny, dostępny 7 dni w tygodniu od 10 do 22, w pełni dostosowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych (aktualnie jedyna dostępna przestrzeń widokowa w Trójmieście dla osób z niedowładami ruchowymi) zlokalizowany w sąsiedztwie jednej z najstarszych dzielnic Gdańska – Oliwy, przy osi komunikacyjnej Gdańsk – Gdynia .

 

Cała przestrzeń podzielona została na 3 strefy tematyczne odpowiadające temu, co odwiedzający mogą podziwiać z wysokości. Pierwsza inspirowana jest stylistyką polskich transatlantyków, które jak MS Batory zawijały do portów całego świata. Kolejna nawiązuje do secesyjnych budynków z terakotowymi dachami jednej z  najstarszych dzielnic Gdańska – Oliwy, z którą sąsiaduje Star.

 

Najbardziej kojący widok rozpościera się w zachodniej części, gdzie zieleń Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego rozciąga się po horyzont.

 pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Olivia Star Top - taras widokowy
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/