Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Dla dzieci Atrakcje dla rodziny Elfowa Orkiestra św. Mikołaja

Elfowa Orkiestra św. Mikołaja

Organizator: Copernicus Spółka z o.o.

Elfowa Orkiestra św. MikołajaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na świąteczny koncert, który poprowadzi nie kto inny, jak sam Święty Mikołaj! Elfowa Orkiestra św. Mikołaja bilety na koncert już w sprzedaży!

Elfowa Orkiestra św. Mikołaja - terminy i miejsca koncertów:

 

Na scenie wystąpią jego najbardziej uzdolnione elfy, a w repertuarze znajdzie się wiele znanych i lubianych piosenek z popularnych bajek animowanych takich jak Smerfy, Gumisie czy Trolle. Elfowi muzycy zabiorą dzieci na spotkanie z sympatycznym ogrem Shrekiem, nieustraszoną Vaianą i Elsą z Krainy Lodu. Dzieci będą mogły również odśpiewać świąteczny hit „Jingle bells” w polskiej wersji językowej.

 

Figlom, psotom i śmiechom nie będzie końca! To będzie czas pełen niespodzianek w niezwykłej świątecznej atmosferze!

 

Elfy zadbały również o to, by najmłodsi mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, przygotowując prezentację wybranych instrumentów muzycznych. Tak, tak! Wszystkie utwory będą grane na żywo przez orkiestrę! Zabawa przy bajkowych przebojach w takim wykonaniu z pewnością sprawi przyjemność zarówno dzieciom, jak i dorosłym.  

 

I jeszcze jedna, bardzo ważna informacja: Święty Mikołaj zdradził nam, że będzie mu bardzo, ale to bardzo miło jeśli jego mali goście przyjdą przebrani za ELFY ! ?

Podobne wydarzenia

Zobacz też