Mamy tę moc

Mamy tę moc

SPRAWDŹ BILETY

Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wiernych fanów bajek  zapraszamy do Sceny Relax na jedynie dwa koncerty, podczas których będzie można usłyszeć piosenki z hitów filmowych ostatnich lat, znane i śpiewane przez dzieci. Mamy tę moc bilety już w sprzedaży.

O koncercie Mamy tę moc w Warszawie

„Mamy tę moc” to koncert dedykowany dzieciom w którym największe przeboje bajkowe i filmowe zaśpiewają polskie gwiazdy dubbingu.

 

Wystąpią:

 • Weronika Bochat - Vaiana z bajki Vaiana, ale nie tylko… jej głos możemy usłyszeć w takich bajkach jak: Ralph Demolka, Gdzie jest Dory?, Książę Czaruś , Urwis.
 • Sylwia Banasik - Smulska - tytułowa Piękna z Pięknej i Besti, użyczyła swojego głosu m.in w Barbie czy Pokemon
 • Magdalena Wasylik - Anna z Krainy Lodu, a także ŚWINKA PEPPA, jej głosem przemawiają również postaci w Atomówkach, Sing 2, Trolle, Elena z Avaloru
 • Marcin Jajkiewicz - Książę Hans z Krainy Lodu, swojego głosu użyczył również w takich bajkach jak Fineasz i Ferb, Świąteczne psiaki czy Lawa.

 

Widzowie bedą mogli usłyszeć najsłynniejsze utwory bajkowe i filmowe wykonywane przez ich oryginalne głosy, ale nie tylko... Będą mogli również wejść w interakcje z aktorami, zadać pytania, a nawet zaśpiewać wspólnie piosenkę. Wszystko przy brzmieniu MUZYKI NA ŻYWO.
"Mamy te moc" to najwyższej jakości rozrywka dla naszych dzieci! Podczas koncertu będzie z nami ŚWIĘTY MIKOŁAJ, który ma upominki dla każdego dziecka!

——————————
Koncert Mamy te moc to:

 • Oryginalne głosy z bajek
 • Świetna zabawa
 • Muzyka na żywo
 • Rozrywka na najwyższym poziomie
 • Przebierz się za swoją ulubioną bajkowa postać i baw się razem z nami!
  Zapraszamy!!!

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mamy tę moc
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Mamy tę moc BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/