Najpiękniejsze głosy z bajek

Najpiękniejsze głosy z bajek

SPRAWDŹ BILETY

Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wiernych fanów bajek Walta Disneya zapraszamy w Dniu Dziecka do Sceny Relax na jedynie dwa koncerty, podczas których będzie można usłyszeć piosenki znane i śpiewane przez dzieci z hitów filmowych ostatnich lat. Najpiękniejsze głosy z bajek bilety już w sprzedaży.

 

O koncercie Najpiękniejsze głosy z bajek w Warszawie

Koncert dedykowany dzieciom z okazji Dnia Dziecka. Polskie gwiazdy dubbingu zaśpiewają największe, w którym największe przeboje bajkowe i filmowe.

 

Wystąpią: Weronika Bochat - Vaiana z bajki "Vaiana: Skarb oceanu", Sylwia Banasik-Smulska - tytułowa Piękna z "Pięknej i Bestii" oraz Marcin Jajkiewicz - Książę Hans z "Krainy Lodu". 

 

Mali widzowie będą mogli usłyszeć dobrze im znane najsłynniejsze utwory bajkowe i filmowe wykonywane przez oryginalne głosy, ale nie tylko… będą mogli również wejść w interakcje z aktorami, zadać pytania, a nawet zaśpiewać na scenie ukochane piosenki.

 

Wszystko przy brzmieniu zespołu instrumentalnego pod kierownictwem Adama Pietrzaka.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Najpiękniejsze głosy z bajek
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Najpiękniejsze głosy z bajek BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/