Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Rock Within Temptation + Evanescence

Within Temptation + Evanescence

Organizator: Mystic Coalition sp. zoo

Within Temptation + EvanescenceO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

UWAGA Evanescence nie wystąpią w Gliwicach. Trasa koncertowa Worlds Collide wreszcie dotarła do Polski. Niestety, w przeddzień koncertu, tuż przed północą, dowiedzieliśmy się, że stan zdrowia nie pozwala Amy Lee, wokalistce grupy Evanescence, na występ w Gliwicach. Within Temptation zagrają natomiast dłuższy, specjalny set.

 

Evanescence złożyli na nasze ręce oświadczenie dla polskich fanów, które poniżej przekazujemy w całości:

Do naszych drogich przyjaciół w Polsce,

Jesteśmy absolutnie załamani, że nie będziemy mogli zagrać dla was dzisiaj wieczorem. Naszą ekipę nieustannie nęka choroba, która mimo wszelkich działań zapobiegawczych, właśnie opanowała mój głos. Mój lekarz powiedział, że w takim stanie nie mogę występować, jeśli nie chcę go uszkodzić, więc robię wszystko, co mogę, żeby wyzdrowieć, byśmy mogli dokończyć tę trasę. Wiem, że jesteście rozczarowani, uwierzcie mi, że my też jesteśmy, to jest po prostu jedna z tych rzeczy, które są poza naszą kontrolą. Czekaliśmy na ten koncert od dłuższego czasu i już szukamy sposobów, by wam to wynagrodzić. Pamiętamy o Was, jesteśmy Wam wdzięczni za to, że znów nas tu sprowadziliście, że słuchacie naszej muzyki, że Wasze serca są na nas otwarte, wiemy co to znaczy. Obiecujemy, że wrócimy. Póki co głowa do góry, bądźcie silni, keep rockin'!

Z wielką miłością,

Amy, Troy, Will, Tim i Emma.

 

Within Temptation również mają dla Was kilka słów:

Po 2,5 roku zmian terminów jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że Worlds Collide Tour w końcu się odbywa. Wszystkie dotychczasowe koncerty były niesamowite i byliśmy szczęśliwi widząc tak wiele zadowolonych twarzy. Ale nawet w ponownie otwartym świecie czasem pojawiają się wyzwania poza naszą kontrolą.

Niestety Amy nie będzie mogła wystąpić w Polsce. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wiele osób bardzo długo czekało na ten koncert i dlatego zdecydowaliśmy się kontynuować nasz show. Smash Into Pieces również wystąpią i oba zespoły zagrają dłuższe sety.

The Worlds Collide Tour to przede wszystkim jedność, łączenie sił i wspieranie się nawzajem. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić Wam niesamowity wieczór. Zrobimy to dla wszystkich naszych fanów w Polsce, dla Evanescence i dla ich fanów. Nasze występy nie tylko będą dłuższe, ale zrobimy wszystko, by w każdy utwór tchnąć tyle magii i ognia, ile tylko jest na świecie.

Gliwice, Polska: sprawimy, że będzie to noc, której nie zapomnicie. Do zobaczenia wieczorem

 

Within Temptation w trasie koncertowej Worlds Collide Tour! Koncert odbędzie się 5 grudnia 2022 roku w Arenie Gliwice. W roli supportu wystąpią Szwedzi ze Smash Into Pieces. Within Temptation bilety na koncert w Gliwicach już w sprzedaży.

 

ZMIANA DATY Europejska część Worlds Collide Tour, w ramach którego zobaczymy Within Temptation, została przeniesiona na zimę bieżącego roku. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowym terminie. 

Within Temptation

Within Temptation wymykają się wszelkim próbom zaszufladkowania, prowadząc swoją karierę tak samo, jak grają koncerty – z energią, bez kompleksów, z rozmachem, którego zazdrości im pół świata.

 

W połowie lat 90. cała metalowa Europa kipiała testosteronem i zbroiła się na wojnę ze światłem oraz dobrym brzmieniem, rozpętaną przez norweskich blackmetalowców. Narodzony w tamtym czasie holenderski zespół Within Temptation ruszył pod prąd. Za mikrofonem stanęła Sharon den Adel, śpiewająca pewnym głosem, a kompozycje grupy opierały się na chwytliwych melodiach i krystalicznie czystej, ale potężnej produkcji.

 

Z biegiem czasu okazało się, że rozległe terytorium symfonicznego metalu jest dla Within Temptation za ciasne i zespół równie śmiało sięgał po wpływy popu z lat 80. – weźmy choćby cover Frankie Goes to Hollywood – jak i inspiracje wykraczające daleko poza metalowe, czy nawet rockowe terytorium, czego dowodem współpraca z amerykańskim raperem Xzibitem. Zresztą, żeby daleko nie szukać, mają też na koncie singel – "Whole World is Watching" – z gościnnym udziałem Piotra Roguckiego.

Within Temptation w Polsce

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Within Temptation bilety

Bilety na parking Areny Gliwice

Otwarcie parkingów: godz. 10:00

 

  • Auta osobowe – 25 zł

  • Busy – 45 zł

  • Autobusy – 95 zł

  • Niepełnosprawni – wjazd bezpłatny z naklejką niepełnosprawny

Regulamin parkingów Areny Gliwice dostępny TUTAJ

Mapa stref parkingowych dostępna TUTAJ

 

Arena Gliwice - informacje dla osób z niepełnosprawnością oraz ich opiekunów

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też