Paczka Dobra - wrocławscy artyści dla Ukrainy

Paczka Dobra - wrocławscy artyści dla Ukrainy

SPRAWDŹ BILETY

24 maja - trzy miesiące po rozpoczęciu wojny - w sali Radio Wrocław odbędzie się koncert Paczka Dobra - wrocławscy artyści dla Ukrainy. Podczas koncertu wystąpią: The Lions, Sambor Dudziński, Francis Tuan i David Martello. Biletem wstępu będzie równowartość dużej paczki żywieniowej, a całość zebranych środków finansowych zostanie przeznaczona na zakup artykułów do Paczek Dobra. Wszystko po to, żeby już kilka dni później, mógł wyruszyć transport do tych, którzy na niego czekają. Paczka Dobra bilety na koncert we Wrocławiu już dostępne.

Paczka Dobra - artyści dla Ukrainy koncert Wrocław

  • Wykonawcy: The Lions, Sambor Dudziński, Francis Tuan i David Martello
  • Miejsce: Sala Koncertowa Radia Wrocław (al. Karkonoska 10)
  • Dyrektor artystyczny: Radosław Grygoruk
  • Nagłośnienie: PogoArt

W związku z trudną sytuacją w Ukrainie na początku wojny powstało Centrum Pomocy Humanitarnej w Szegini. Nasze działania były błyskawiczną odpowiedzią na potrzeby wynikające z braku pomocy po stronie ukraińskiej. Dostarczaliśmy ciepłe napoje, jedzenie, koce oraz schronienie w ogrzewanych namiotach. Udało nam się w ten sposób pomóc około 150 tys. osób czekających w kolejce na przekroczenie granicy, w tym ponad 3000 z nich zapewniliśmy nocleg. Zaopatrzyliśmy najbliższy szpital w karetkę, środki opatrunkowe i leki, wysłaliśmy transporty medyczne w głąb Ukrainy oraz zorganizowaliśmy kilkadziesiąt transportów z żywnością, przekazując łącznie około 100 ton jedzenia.

 

Sytuacja na granicy zmienia się dynamicznie, a działania wojenne pozostawiają po sobie ogromne zniszczenia i głód. Podjęliśmy decyzję, że będziemy pomagać również dalej, w głębi kraju. Tak powstał projekt Paczki Dobra - pudełka zawierającego jedzenie i środki higieniczne pozwalające przetrwać kilka dni w schronie lub sytuacji braku zaopatrzenia. Docieramy z nim tam, gdzie nikt inny nie dociera z pomocą - do małych wsi w okolicach Sum, Kijowa, Charkowa, Irpienia czy Buczy.

 

Fundacja Centrum Pomocy Humanitarnej My z Wami połączyła nasze dotychczasowe działania w Ukrainie z projektami, które realizujemy w Polsce. Postanowiliśmy zorganizować koncert pokazujący jak łatwe jest pomaganie i jak niewiele trzeba by odmienić czyjeś życie.

 

Każde nawet najdrobniejsze wsparcie jest ważne, dlatego zwracamy się z prośbą - pomóżcie nam pomagać. Dobro przyciąga dobro!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Paczka Dobra - wrocławscy artyści dla Ukrainy
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Paczka Dobra - wrocławscy artyści dla Ukrainy BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/