Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock Koncert Zespołu Diversity

Koncert Zespołu Diversity

Organizator: Restauracje Staropolskie Sp. z o.o.

Opis

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Diversity, który odbędzie się w Restauracji Texas w Żorach. Koncert zespołu Diversity bilety już dostępne.

Zespół Diversity

Zespół Diversity powstał w 2008 roku i działa nieprzerwanie od 14 lat. Pochodzi z Buczkowic, tam powstał i cały czas odbywa próby. Kapela założona została przez Łukasza i Kamila. Diversity skupia się na tworzeniu swojego autorskiego materiału, a to co tworzą najprościej nazwać Hard Rock 'n' Rollem. Zespół posiada swój charakterystyczny, niezmienny, łatwo rozpoznawalny styl. Koncerty nie są po prostu odegranymi występami- są prawdziwą rock 'n' rollową zabawą którą wielu już doceniło. Podczas trzynastoletniego okresu swojej działalności zespół zagrał wiele koncertów klubowych oraz plenerowych u boku wielkich polskich i zagranicznych gwiazd. Grupa Diversity jest finalistą Festiwalu w Jarocinie (2016). W 2016 roku kapela wydała swój pierwszy album noszący tytuł 'Armatni Strzał'. Tytułowy utwór dotarł na szczyt listy przebojów Antyradia – Turbo Top. Rok 2017 to znakomicie przyjęty występ na Przystanku Woodstock.

Skład zespołu

Kamil Wojtyła - gitara prowadząca

Łukasz Gluza - gitara rytmiczna

Maciej Syty - bas, wokal

Jacek Gluza - perkusja

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn