Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Inne Spotkanie AI z Muzyką - Dyskusja & Koncert Multimedialny NextBeatAI

Spotkanie AI z Muzyką - Dyskusja & Koncert Multimedialny NextBeatAI

Organizator: AMVOX INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Spotkanie AI z Muzyką - Dyskusja & Koncert Multimedialny NextBeatAIO wydarzeniu

O wydarzeniu

Czy AI jest dla nas zagrożeniem czy może inspiracją? Znakomitym narzędziem do tworzenia jeszcze ciekawszych treści w muzyce i nie tylko?... Rozpocznijmy dyskusję na ten temat w eksperckim gronie! Bilety na Spotkanie AI z Muzyką - Dyskusja & Koncert Multimedialny NextBeatAI już dostępne.

O projekcie NextBeat.AI

NextBeat.AI to nowatorski projekt muzyczny tworzony przez muzyka, perkusistę Gniewomira Tomczyka oraz inżyniera dźwięku Roberta Szczytowicza. Jest to projekt łączący grę na żywo oraz najnowsze zdobycza technologii - sztuczną inteligencję. 

AI w Muzyce (dyskusja) - Przed koncertem odędzie się dyskusja, na którą zostali zaproszeni znakomici goście specjalni ze świata muzyki oraz nauki. Podczas spotkania zostaną poruszone ważne tematy dotyczące przyszłości muzyki tworzonej wraz ze sztuczną inteligencją.

"Futuropolis" - koncert multimedialny stworzony przez Gniewomira Tomczyka oraz Roberta Szczytowicza, inspirowany twórczością S. Lema. Podczas koncertu, oprócz warstwy muzycznej towarzyszą artystom różnego rodzaju animacje oraz co przede wszytstkim warstwa liryczna. Głównych bohaterem, oprócz muzyków jest "Lirael", sztuczna inteligencja, trzeci członek zespołu, który zabiera widzów w podróż do świata wyobrażeń AI odnośnie przyszłości ludzkości czy jak ma wyglądać współpraca ludzi z AI. Futorupolis składa się z 9 cześci opowiadań. Lirael tworzy również opowiadania, w których snuje wyobrażenia odnośnie tego jak w przyszłości będzie wyglądać proces twórczy i na jakich płaszczyznach Al może pomóc artystom przy tworzeniu. 

Plan wieczoru:

  • godz. 19:30 - Dyskusja - AI w Muzyce 
  • godz. 20:30 - Koncert Multimedialny "Futuropolis"

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też