Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Pop “Chcę ci powiedzieć coś…” YONA i Przyjaciele Repertuar zespołu MAANAM

“Chcę ci powiedzieć coś…” YONA i Przyjaciele Repertuar zespołu MAANAM

11.10.2024 Bielsko-Biała

Organizator: FUNDACJA PN. MEISÔ-ART

Sprawdź bilety
“Chcę ci powiedzieć coś…” YONA i Przyjaciele Repertuar zespołu MAANAMBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

“Chcę ci powiedzieć coś…” YONA i Przyjaciele Repertuar zespołu MAANAM
piątek
11.10.2024
19:00

“Chcę ci powiedzieć coś…” YONA i Przyjaciele Repertuar zespołu MAANAM

Bielsko-Biała, Cavatina Hall

O wydarzeniu

Projekt muzyczny łączący poezję Kory z wyjątkową muzyką Marka Jackowskiego ukazany w repertuarze zespołu MAANAM zabiera odbiorcę w niezwykłą podróż świata emocji. Pomysłodawczynią koncertu jest wokalistka, autorka tekstów Joanna Będuch, znana również jako YONA. Przedstawiona zostanie gama emocji z wykorzystaniem rocka, popu, hip hopu zaprezentowana przez wyjątkowych gości: DAWIDA TYSZKOWSKIEGO, STORO, MIKSERA oraz aktorskiej interpretacji artystki YONY. Wzbogacona o taniec współczesny podopiecznej Fundacji pn. MEISÔ-ART - Pauliny Tomalskiej. Bilety na koncert YONA i Przyjaciele Repertuar zespołu MAANAM już dostępne. 

YONA informacje

Artystka o wszechstronnym podejściu do sztuki. Wokalistka, autorka tekstów Joanna Będuch unika sztywnych ram jednej formy wyrazu. Jej projekty muzyczne są pełne emocji i odzwierciedlają aktualne doświadczenia życiowe. Jej głos, emanujący jednocześnie wrażliwością i siłą kobiecości, przenosi słuchaczy w jej własny świat. Koncert „EMOTIONS” w 2022 r odbił się niebywałym echem wśród społeczności częstochowskiej. Autorski utwór „Zauważ mnie” miał wówczas premierę i został wyjątkowo ciepło przyjęty. Aktualnie pracuje nad własnym albumem, którego premiera planowana jest na wiosnę 2025 r. 

Wyjątkowi goście:

Dawid Tyszkowski

To uzdolniony, wrażliwy artysta młodego pokolenia, objawienie sceny alternatywnego popu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka. W 2022 roku Dawid Tyszkowski wydał swoją debiutancką EPkę "Nadal nie śpię", nad którą produkcyjnie czuwał Patrick The Pan. Materiał promowała solowa trasa koncertowa. Artysta na swoim koncie ma również wyjątkowe duety - "Co i tak nadejdzie" ze Skubasem oraz "Nie całuj" z Julią Wieniawą", a każdy z klipów ma już ok. 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie. Na jesień 2023 roku wydał debiutancki album długogrający „Mój kot zaginął i już raczej nie wróci”. Trasa klubowa promująca krążek odbędzie się w 2024 roku w marcu.

 

Storo

Paweł STORO Storożyński to lider zespołu STORO, charyzmatyczny wokalista pełen pasji do muzyki, wychowany we Francji, kiedyś mieszkający w Stanach Zjednoczonych, a obecnie stacjonujący w Krakowie - doskonale łączy wszystkie doświadczenia muzyczne w jedną, spójną i charyzmatyczną całość. Brał udział w programie "Must be the music". W 2022 wraz z Piotrem Kupichą wystąpił na festiwalu Top of the Top Sopot. Zespół STORO posiada wyczucie do doskonałych dźwięków, które wybuchają niczym ogień podczas koncertów.

 

Mikser

Rapuje od 2009 roku. Specjalizuje się we freestyle'u prowadzonym na ulicy. Muzyk od lat jest ambasadorem Cała Polska Czyta Dzieciom, prowadzi zajęcia dla ludzi uzależnionych od narkotyków, ludzi, którzy doświadczyli przemocy psychicznej lub fizycznej. Jest współtwórcą programu #niebądźbezwartościowy i bierze udział w wielu koncertach i wydarzeniach promujących pomoc drugiemu człowiekowi. Artysta ma na swoim koncie dwie solowe płyty: "Świat Jako Wola i Przedstawienie" (2015) oraz "LOGOS" (2019) Mikser to Twarz Przyszłości miasta Częstochowy i Osobowość Roku 2021 województwa śląskiego w kategorii Kultura. Został również laureatem nagrody publiczności w ogólnopolskim programie "Żywy Rap". Wybrany najlepszym MC w Red Bull KontroWersy Showcase - Zimowy Jam (2021). Juror podczas Wielkiej Bitwy Warszawskiej.

 

Paulina Tomalska podopieczna Fundacji pn. MEISÔ-ART

Paula ma prawie 15 lat, tańczy od 6 roku życia. Gdy po raz pierwszy stanęła na sali

baletowej - taniec okazał się aktywnością, w której zakochała się bezgranicznie. Mimo niedługiego stażu tanecznego Paula bardzo szybko została zauważona jako wyjątkowo zdolne dziecko - trafiła do grupy turniejowej. Pokochała scenę rozwijając swoje umiejętności taneczne i akrobatyczne - biorąc udział min. w Mistrzostwach Polski Federacji IDO oraz Mistrzostwach Świata Federacji WADF. Paula dołączyła do tyskiego zespołu tanecznego, dzięki czemu może dalej się rozwijać jako tancerka. Jednak jej wielkim marzeniem jest występ na dużej scenie z autorską choreografią w stylu modern & contemporary, dzięki któremu mogłaby przed szeroką publicznością zaprezentować efekty swojej ciężkiej pracy, wyrażając emocje poprzez taniec współczesny.

 

Fundacja pn. MEISÔ-ART chce umożliwić spełnienie tego MARZENIA – organizując występ podczas koncertu „Chcę Ci powiedzieć coś...” Yona i Przyjaciele

Kupując bilet na koncert pomożesz również spełnić marzenie tej szczególnie uzdolnionej tancerki. Fundacja pn. MEISÔ-ART promuje talenty artystyczne. Inspirując innych ma pomagać rozkwitać artystom w każdym wieku.

 

Skład zespołu

●Joanna Będuch (YONA) – wokal

●Michał Rorat – instrumenty klawiszowe / dyrektor muzyczny

●Marta Kotaszewska – wiolonczela 

●Sebastian Ruciński – gitara

●Wojciech Zalewski – gitara

●Kosma Kalamarz – bas 

●Dawid Będuch – perkusja

●Agnieszka Nowak – chórki 

●Weronika Skalska - chórki

●Piotr Tłustochowicz – chórki

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też