Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

WURST

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

WURSTO wydarzeniu

O wydarzeniu

WURST w Polsce! Austriacki artysta wystąpi na dwóch koncertach: w Krakowie oraz w Warszawie. WURST bilety na koncerty już w sprzedaży

WURST koncerty 2020

Koncerty odbędą się w ramach trasy Truth Over Magnintude - Tour 2020. Artysta wraz z zespołem zaadaptował swoje piosenki na nowo, nadając swoim występom nowoczesne, elektroniczne brzmienie.

 

Nowe show gwarantuje mocny beat i taneczne dźwięki - przekonajcie się o tym na żywo podczas koncertów WURST w Krakowie i Warszawie!

WURST informacje

Po wielkim sukcesie na Eurowizji kilka lat temu, multi-platynowej sprzedaży debiutanckiego albumu „Conchita” i złotej płycie za projekt „From Vienna With Love” WURST, a tak naprawdę Tom Neuwirth, odkrywa swoje nowe wcielenie. 


Nowe electro-popowe wydanie WURST pokazuje jego męską stronę - potwierdzeniem jest nowy album T.O.M - Truth Over Magnitude, wyznaczający nowy kierunek w karierze wokalisty. 


Wcześniej chciałem być Celine Dion i po wygranej na Eurowizji stałem się jak grzeczna żona prezydenta. Teraz jednak robię nareszcie muzykę, której też chętnie słucham i nie mogę się doczekać, kiedy zabiorę moich fanów w mój nowy muzyczny wszechświat.” - przyznaje WURST

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też