Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie

Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie

Organizator: Mykhailo Rubanov

Tribute to Ed Sheeran SymfonicznieO wydarzeniu

O wydarzeniu

...I'm in love with the shape of You! Przestawiamy "Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie" - spektakularną odsłonę utworów jednego z największych artystów naszych czasów w wykonaniu gwiazdy The Voice of Poland oraz orkiestry symfonicznej! Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie bilety na koncerty już w sprzedaży.

 

UWAGA: wydarzenia w Słupsku, Włocławku i Bydgoszczy zostały odwołane. 

O trasie Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie

Dlaczego warto wybrać się na ten koncert?

  • By posłuchać hitów ze współczesnych list przebojów w wykonaniu utalentowanego wokalisty i klasycznej orkiestry na żywo.
  • By zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę unisono z salą podobnie myślących ludzi w atmosferze miłości i całkowitego zrozumienia.
  • By spędzić niezapomniane chwile z przyjaciółmi lub ze swoją ukochaną osobą.

"Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie" to połączenie największych hitów artysty z aranżacją symfoniczną, która z pewnością wzbudza zachwyt. Orkiestra symfoniczna w połączeniu z pełnym emocji wykonaniem pozwoli poznać nowe oblicze utworów, które znamy już na pamięć.

Ed Sheeran to artysta, który swoją muzyką porusza i inspiruje każdego, kto ma okazję posłuchać jego utworów. Ten wieczór to wyjątkowa okazja, by przypomnieć sobie najpiękniejsze utwory, które podbiły serca milionów słuchaczy na całym świecie. A teraz będziemy mogli usłyszeć je w zupełnie nowej odsłonie!

Z każdą piosenką zanurzamy się w swoich najpiękniejszych i tajemniczych pragnieniach, które rozrywają od środka. Pozwól, aby ta magia wciągnęła Cię w świat pięknych dźwięków i emocji, które towarzyszą utworom Eda Sheerana.

Nie zwlekaj, już dziś kup bilet na koncert "Tribute to Ed Sheeran symfonicznie" i zatop się w niezapomnianych wrażeniach! To wyjątkowa okazja, aby przeżyć wieczór pełen wrażeń i niezapomnianej muzyki w towarzystwie innych fanów talentu Eda Sheerana. Nie pozwól, aby ktoś inny skorzystał z tej okazji wcześniej niż Ty!

 

 

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Zobacz też