PAPA D

PAPA D

Zaplanowany na 24 listopada koncert Papa D na deskach Sceny Cegielnia. został odwołany. 

O zespole Papa D

Papa D (Papa Dance) jedna z najbardziej znanych polskich grup pop, new romantic i dance nie wymaga specjalnej rekomendacji. Kamikadze wróć, Naj Story, O la la, Nasz Disneyland i Nietykalni to jedne z największych hitów lat 80-tych. W listopadzie usłyszymy je w Scenie Cegielnia!

 

  • Paweł Stasiak - wokal 
  • Jacek Szewczyk - gitara solowa
  • Waldemar Kuleczka - gitara basowa
  • Marcin Tywoniuk - instrumenty klawiszowe
  • Dariusz Piskorz - perkusja

 

Zespół powstał w 1984 roku z inicjatywy dwóch producentów muzycznych - Sławomira Wesołowskiego i Mariusza Zabrodzkiego. Początkowo miał być tylko pewnego rodzaju eksperymentem, jednak szybko przerodził się w prawdziwy klasyk polskiej sceny muzycznej, który działa na niej po dziś dzień.

 

Zespół Papa Dance został reaktywowany w 2001 roku. W składzie znaleźli się muzycy, którzy współpracowali ze sobą w latach 80. (Paweł Stasiak. Waldemar Kuleczka, Jacek Szewczyk, Tadeusz Łyskawa, Andrzej Zieliński, Dariusz Piskorz, Marcin Tywoniuk). Reaktywacja była udana, zespół grał bardzo dużo koncertów, wydawał kolejne nowe hity, zyskując sobie coraz większe grono wiernych fanów. W czasie zmiany składu w 2007 r. zespół zmienił nazwę na Papa D pod którą działa do tej pory.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

PAPA D
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/