Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop Michael W. Smith - The Way Maker Tour

Michael W. Smith - The Way Maker Tour

Organizator: Target Sound Sp. z o.o. Sp. k.

Michael W. Smith - The Way Maker TourO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Michael W. Smith, niekwestionowana, amerykańska gwiazda muzyki CCM na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce! Dołączcie do tego wydarzenia, by 16 kwietnia 2023 roku w gliwickiej Arenie przeżyć niezwykłą noc muzyki i uwielbienia w sposób jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliście. Michael W. Smith bilety na koncert w Gliwicach już dostępne.

Michael W. Smith informacje

Zdobywca 3 nagród Grammy, 45 Dove Awards, American Music Award. Sprzedał ponad 18 milionów albumów. Michael W. Smith to amerykański muzyk, którego utwory gościły zarówno na listach przebojów muzyki CCM jak i na listach Billboardu Hot 100, pokrywając się wielokrotnie platyną.

Michael W. Smith jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystów współczesnej muzyki CCM. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość nagród. Jest również autorem książkowych bestsellerów i aktorem. W trakcie swojej kariery nagrał 32 hity nr. 1, czternaście złotych albumów i pięć platynowych. Przeboje takie jak „Place in the World”, „Here I Am to Worship”, „Friends”, „Awesome God” , „Great is the Lord”, “WayMaker”, czy “Surrounded” i wiele, wiele innych na zawsze zagościły w sercach milionów ludzi.

Michael W. Smith w Polsce

Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach (ilość miejsc dla wózków inwalidzkich ograniczona) - prośba o kontakt mailowy: kontakt@1on.pl

 

Regulamin wydarzenia

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też