Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Gwiazdy w Parku: Ralph Kaminski + Sonbir + Good Omen

Gwiazdy w Parku: Ralph Kaminski + Sonbir + Good Omen

Organizator: OOK Oborniki

OpisArtyści

Opis

Ralph Kaminski, Sonbir i Good Omen w Obornikach Wielkopolskich! Po raz drugi Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza w środku lata do na koncert "Gwiazdy w Parku", który odbędzie się 13 sierpnia. Ralph Kaminski, Sonbir i Good Omen w Obornikach Wielkopolskich bilety na koncert już dostępne.

Gwiazdy w Parku: Ralph Kaminski + Sonbir + Good Omen

Ralph Kaminski

Artysta, o którym w ostatnich latach nie przestaje być głośno. Urodzony w 1990 roku w Jaśle piosenkarz wykonuje utwory z pogranicza alternatywnego popu. Obornicki koncert jest jednym z przystanków letniej trasy zwanej od jednej z piosenek "Bal u Rafała", w ramach której artysta wykonuje nowe i starsze autorskie utwory.

 

Sonbir

Czterech młodych chłopaków z Żywca, grających współczesnego indie rocka z nieczęsto spotykanym zaangażowaniem. Mają już na swoim koncie nominację do nagrody muzycznej Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku za płytę "Głodny".

 

Roxana Tutaj i zespół Good Omen

Wielkopolski młody zespół, który od kilku lat koncertuje z własnym autorskim repertuarem. Ich każdy utwór to inne emocje i inna historia raz pobudzająca wyobraźnię a kiedy indziej przypominająca o prozie życia. W każdym z utworów czuć jednak rock'n'rollowy puls.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn