George Ezra

George Ezra

SPRAWDŹ BILETY

NOWE OGŁOSZENIE Passenger zagra jako gość specjalny przed koncertem Georga Ezry. Dwóch znakomitych artystów na jednej scenie w Warszawie❗️

 

Uwielbiany przez polską publiczność George Ezra ponownie w Polsce! Artysta wystąpi 19.02.2023 na warszawskim Torwarze. 

 

„Green Green Grass” to nieodparcie radosna piosenka o robieniu wszystkiego, co najlepsze, nawet jeśli wydaje się, że zbliża się najgorsze: „Green green grass, blue blue sky, you better throw a party on the day that I die”

 

„Byłem na wakacjach w St Lucia, w Boże Narodzenie 2018 roku, z dwoma moimi najbliższymi przyjaciółmi z rodzinnego miasta” – wyjaśnia George. „Byliśmy w pewnym barze na plaży, pijąc domowej roboty poncz rumowy i Pitona, lokalnego lagera, pływając i sikając między sobą i z kolejnymi trzema lokalnymi kolesiami, którzy tam pracowali. I nagle usłyszałem muzykę, która rozbrzmiała trzy ulice od morza.

Po około pół godzinie musiałem iść zobaczyć, co to jest. I odbywała się impreza uliczna z trzema różnymi systemami dźwiękowymi, ludzie gotowali na ulicy. Zapytałem kobietę, co się dzieje, a ona powiedziała, że ​​to pogrzeb – dla trzech osób. Świętowali trzy życia! Pomyślałem: nie tak to robimy u nas w domu. Ale to jest naprawdę piękny sposób.”

 

„Green Green Grass” podąża za euforycznym pierwszym singlem i otwierającym album „Anyone For You”, który nadal wspina się na oficjalnej liście singli w Wielkiej Brytanii i jest piosenką numer jeden w brytyjskim radiu, z rotacją na listach wszystkich głównych stacji.

 

George wypuścił obie piosenki podczas entuzjastycznie przyjętych swoich ostatnich, intymnych koncertach w Londynie, Manchesterze i Edynburgu – występy chwalone jako „radosne śpiewanie, któremu nie sposób się oprzeć” (5*, The Telegraph), „płonące słońce łagodzone subtelnym cieniem” ( 4*, Evening Standard) oraz komplet „haczyków tak obfitych, że mógłby nimi łowić” (4*, The Guardian).

 

Zadebiutował w 2013 roku na BBC Introducing Stage na Glastonbury Festival, a kilka miesięcy później pojawiła się jego debiutancka EP-ka („Did You Hear The Rain?”). W kolejnym roku systematycznie pojawiał się we wszystkich zestawieniach debiutantów, z którymi branża muzyczna wiąże duże nadzieje. W tym samym czasie muzyk supportował Toma Odella, Sama Smitha, Bastille czy Lianne Las Havas i wydał debiutancki album „Wanted On Voyage”, który podbił europejskie notowania. 


George Ezra ma na koncie wiele nominacji do nagród muzycznych i występy przed publicznością na całym świecie. Ponadto już w marcu ma ukazać się jego grugi albumu „Staying at Tamara’s”. Promuje go znakomity singiel "Paradise", o którym muzyk mówi: „Paradise” narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości - miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju.

 

„Dzieciak z gorączki złota? To ja”, mówi George, zastanawiając się nad tytułem swojej trzeciej płyty –„The Gold Rush Kid”– 12-stki wspaniałych, poruszających, wzniosłych piosenek, które bardziej niż cokolwiek innego „brzmią jak ja. To je łączy”.

 

Po dwóch przebojowych albumach – „Wanted On Voyage” (2014) i „Staying At Tamara's” (2018) - oba osiągnęły pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i sprzedały się w milionach na całym świecie, a drugi z nich przyniósł mu swój pierwszy singiel numer 1 „Shotgun” oraz  zdobył nagrodę Brit Award 2019 dla brytyjskiego męskiego artysty solo – nadszedł czas, aby wrócić do  domowego ogniska i spojrzeć w głąb serca, z albumem napisanym i wyprodukowanym w całości w Londynie z wieloletnim współpracownikiem - Joelem Pottem.


George nawiązał również współpracę z YouTube Music, aby zostać partnerem zrównoważonego rozwoju w 2022 roku. Mówi: „Jestem świadomy, że tworzenie, koncertowanie i promowanie płyty ma wpływ na środowisko, więc z przyjemnością ogłaszam, że współpracuję z YouTube Music jako ich partner ds. zrównoważonego rozwoju w 2022 r. Przekazali bardzo hojny wkład finansowy, aby wesprzeć wybrany przeze mnie cel; będzie to The National Trust, który ciężko pracuje, aby odwrócić degradację przyrody i zmniejszyć wielkość zmian klimatycznych poprzez sadzenie drzew i przywracanie krajobrazów. Razem wykorzystamy te pieniądze bezpośrednio, aby zasadzić 17 000 drzew w całej Wielkiej Brytanii”.

 

National Trust zobowiązał się do zasadzenia 20 milionów drzew na obszarze wielkości Birmingham w ramach planu osiągnięcia celu, czyli zerowego poziomu emisji spalin do 2030 roku. 

 

Dyrektor generalny National Trust, Hilary McGrady, powiedziała: „Jesteśmy ogromnie wdzięczni George'owi za tę darowiznę i służy ona jako ważne przypomnienie, że tylko dzięki zbiorowej woli i wszystkich, którzy odgrywają swoją rolę, pomożemy odwrócić niektóre skutki zmian klimatycznych i pomóc w redukcji emisji spalin.

Ten prezent stanowi ważny krok w ramach naszych planów, by spróbować stawić czoła skutkom zmian klimatycznych…”.

 

YouTube Music to aplikacja muzyczna stworzona do słuchania muzyki, będąca uzupełnieniem magii YouTube: dzięki czemu świat muzyki jest łatwiejszy do odkrywania i bardziej spersonalizowany niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy chcesz słuchać, oglądać, czy odkrywać — wszystkie te sposoby znajdziesz w jednym miejscu — nie tylko teledyski, ale oficjalne albumy, single, remiksy, występy na żywo, covery i trudną do znalezienia muzykę, którą możesz tylko dostać się na YouTube.  

George Ezra bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

      • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

      • Limit na jedną kartę kredytową,

      • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 4 sztuki.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 17,50 zł.

 

Regulamin imprez dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

George Ezra
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

George Ezra BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/