Tribute to...na Bis

Tribute to...na Bis

Tribute to...na Bis! Wyjątkowy projekt muzyczny będący ukłonem w stronę gigantów muzyki rozrywkowej znowu w trasie koncertowej. Tribute to na Bis bilety na koncerty już w sprzedaży!

Tribute to...na Bis koncerty

Na tej samej scenie, obok Royal Symphony Orchestra pod batutą Jarosława Barowa, zaprezentują się znakomici wokaliści:

Kasia Cerekwicka, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Janusz Radek, Łukasz Zagrobelny

 

Prowadzenie: Gabi Drzewiecka

Tribute to... trasa 2020:

  • Kalisz - 17.04, Arena Kalisz | zmiana terminu, więcej informacji wkrótce
  • Gorzów Wielkopolski - 13.06, Amfiteatr | zmiana terminu, więcej informacji wkrótce
  • Elbląg - 24.10, MOSiR

Koncerty Tribute to...  to wyjątkowy hołd dla takich artystów jak: Michael Jackson, Whitney Houston, Freddie Mercury, Kurt Cobain, Aretha Franklin, Edith Piaf, Kora & Maanam.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tribute to...na Bis
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/