Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Piwnica Pod Baranami: Ta nasza młodość

Piwnica Pod Baranami: Ta nasza młodość

Organizator: IMPRESARIAT 34ART.PL

Piwnica Pod Baranami: Ta nasza młodośćO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert „Ta nasza młodość” w wykonaniu artystów Piwnicy Pod Baranami. Nie zabraknie w nim miłości, tkliwości i burzliwej namiętności oraz śmiechu i łez. Już 11 listopada w Teatrze Muzycznym w Gdyni.  Ta nasza młodość bilety już dostępne.

O koncercie Ta nasza młodość 

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze i największe przeboje o miłości, namiętności, czy tkliwości. Zaprezentowane zostaną przez największych i najwspanialszych artystów Piwnicy pod Baranami: Tadeusz Kwinta, Miki Obłoński, Piotr Kubowicz, Alosza Awdiejew, Maciek Półtorak, Tamara Kalinowska, Ola Maurer, Ewa Wnuk Krzyżanowska, Kamila Klimczak, Agata Ślazyk, Leszek Wójtowicz, Beata Czernecka Dorota Ślęzak i inni.

 

Powrót do miłości spełnionej i niespełnionej chwila po chwili – problemem nie są ludzie i sytuacje, lecz myśl o nich. Piosenki te wprowadzą nas w romantyczny nastrój, pobudzą uczucia i przywołają wspomnienia. Jedni chcą szaleć, inni tańczyć a jeszcze inni umierać. Można i tak, ponieważ w piosence wszystko jest możliwe. Zapraszamy do wspólnego spędzenia z Piwnicą pod Baranami tego wyjątkowego wieczoru.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też