Theo Croker

Theo Croker

Amerykańska gwiazda nowej fali jazzu, Theo Croker w Polsce! Theo Croker w Hipnozie zaprezentuje pełne spektrum twórczości – od wirtuozerskich solówek osadzonych na bujających hip-hopowych bitach, przez pędzący swing, po zachwycające pasaże afrykańskich bębnów. To będzie ogniste spotkanie z żywiołowym jazzem w najlepszym stylu. Theo Croker bilety na koncert w Katowicach już dostępne.

Theo Croker informacje

Poprzez trąbkę opowiada ludzkie historie zakorzenione w intymnych doświadczeniach, ale świadome kosmicznej wielkości. Nominowany do nagrody GRAMMY® artysta, producent, kompozytor, influencer i tastemaker odsłania momenty heroizmu, prób, trudności, przebudzenia i apoteozy w muzycznym pastiszu. Muzyczna podróż Theo Crokera trwa już od 15 lat, ożywiona przez wpływy niezliczonych twórców, artystów i myślicieli, połączone w całość przez jego trąbkę. Pierwszy album długogrający Theo Crokera „The Fundamentals” ukazał się w 2008 roku. Od tamtego czasu artysta zdążył opublikować łącznie 7 albumów studyjnych i zagrać setki koncertów. Po 7-letnim pobycie w Szanghaju, Croker wylądował w USA z gotowym albumem „Afro Physicist” z 2014 roku, na którym wspomogła go wokalistka Dee Dee Bridgewater. Po sukcesie „Escape Velocity” w 2016 roku, wzniósł się do nowej stratosfery z „Star People Nation” w 2019 roku. Płyta zdobyła nominację w kategorii "Best Contemporary Instrumental Album'' podczas 62. edycji GRAMMY® Awards. Przyciągnął szerokie uznanie krytyków, w tym Stereogum, Paste i The New York Times. Po drodze użyczył swojego brzmienia do platynowych albumów wszystkich, od J. Cole'a po Ariego Lennoxa. W 2020 roku, w samym środku globalnej pandemii, zaszył się w swoim domu z dzieciństwa i napisał album „Blk2life || A Future Past”. Jego ostatnia płyta „Love Quantum” ukazała się w 2022 roku.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Theo Croker
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/