Chris Robinson "King" (UK)

Chris Robinson "King" (UK)

Bilety na koncert Chrisa Robinsona. Koncert odbędzie się 9 listopada w gdyńskim Blues Clubie.

Chris Robinson to ciekawa postać muzycznego świata - ma 22 lata, a gra i słucha bluesa przez większość swojego życia. Rozpoczął mając 5 lat, zasłuchując się w Hendrixa i próbując grać "Hey Joe" na gitarze.

Wszystko to spowodowało, że w 2012 roku wybrano go najlepszym nieodkrytym gitarzystą świata, a następnie w 2013 roku wydał pierwszy singiel „Lipstic On Her Cigar”, który szybko podbił listy przebojów.

Od 2014 roku gra w zespole wraz z dwójką innych muzyków: Tom Relihan (perkusja) i Nig Turner (bass).

Obecnie Chris Robinson jest uznawany za jednego z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia, a cała jego twórczość została gruntownie opisana w renomowanych czasopismach muzycznych.

Ostatni koncert Chrisa Robinsona w Polsce miał miejsce 3 lata temu podczas Suwałki Blues Festival i teraz pojawi się znowu w Gdyni!

Każdego, kto chce się przekonać jak brzmią koncerty Chrisa Robinsona na żywo zapraszamy do Blues Clubu!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Chris Robinson "King" (UK)
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/