Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Koncerty Jazz i Blues Bolewski & Tubis – W twórczości G. Ciechowskiego „Republika” – Obywatel Jazz

Bolewski & Tubis – W twórczości G. Ciechowskiego „Republika” – Obywatel Jazz

Organizator: Fundacja Fiducia

Bolewski & Tubis – W twórczości G. Ciechowskiego „Republika” – Obywatel JazzO wydarzeniu

O wydarzeniu

Koncert „Obywatel Jazz” umacnia pamięć o nieodżałowanym Grzegorzu Ciechowskim. Jego muzyka inkarnuje się w sztuce innych artystów. Bolewski i Tubis postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki. Obywatej Jazz bilety na koncert Bolewski & Tubis w Bielsku-Białej już dostępne.

Bolewski & Tubis informacje

Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet, Radosław Bolewski – wokal, perkusja oraz Maciej Tubis – fortepian i syntezator basowy. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. Bolewski & Tubis ma na koncie doskonale przyjęty projekt „Obywatel Jazz” poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego z którym od 2021 roku koncertuje w wielu miastach Polski, m. in.: Radio 357 czy Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu.

18 września 2020 roku ukazał się najnowszy album (łódzkiego) superduetu Bolewski | Tubis zatytułowany „Bez końca”. Radosław Bolewski i Maciej Tubis bezkompromisowo podążają swoją muzyczną drogą łącząc energię improwizacji z piosenką. Nowa płyta zawiera 8 niezwykłych utworów, w których odnajdziemy odbicie naszych pragnień, wątpliwości i priorytetów. Posłuchajcie tej opowieści!

PARTNER WYDARZENIA: CAVATINA GW

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też