Adam Palma Second Life

Adam Palma Second Life

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncert Adama Palmy, który odbędzie się już 29 października w poznańskim Centrum Kultury Zamek.  Będzie to koncertowa premiera najnowszego albumu Adama Palmy "Second Life" z udziałem Orkiestry Polskiego Radia Amadeus pod batutą Agnieszki Duczmal. Adam Palma Second Life bilety na koncert już dostępne.

Adam Palma Second Life o koncercie w Poznaniu

"Second Life" to pierwsza w historii światowej fonografii płyta w całości nagrana na gitarę akustyczną i orkiestrę smyczkową.

 

W nagraniach Adamowi Palmie towarzyszy Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod batutą maestry Agnieszki Duczmal.

 

Ta płyta to osobiste spojrzenie na muzykę i życie z perspektywy człowieka, który "odzyskał" życie po wybudzeniu się z długiej śpiączki. Taki czas stworzył głębszą refleksję i dał artyście czas na przegląd swoich własnych korzeni muzycznych.

 

Usłyszymy tu utwory, na których Adam się wychował, melodie ludowe, piosenkę harcerską, pieśń patriotyczną, znane tematy filmowe, nigdy dotąd nie wykonywane na gitarze kompozycje Chopina oraz kompozycje własne ukazujące "polską duszę" artysty.

 

Za aranżację utworów odpowiedzialny jest Adam Palma, a za orkiestrację wybitny kompozytor muzyki filmowej Krzesimir Dębski.

 

Na płycie tej świat muzyki klasycznej przeplata się ze światem jazzu, a to wszystko na tle harmonicznym polskich utworów w dotychczas nieznanej obsadzie instrumentalnej.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Adam Palma Second Life
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Adam Palma Second Life BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/