Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Jazz i Blues Bałdych Adam Bałdych Quintet feat. Paolo Fresu

Bałdych Adam Bałdych Quintet feat. Paolo Fresu

Organizator: Fundacja Fiducia

Opis

Opis

Adam Bałdych Adam Bałdych Quintet feat. Paolo Fresu w Bielsku-Białej! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 22 kwietnia w Cavatina Hall. Adam Bałdych Quintet feat. Paolo Fresu bilety na koncert już w sprzedaży.

Adam Bałdych - koncert w Bielsku Białej

Czasem opinie mogą mieć daleko idące konsekwencje. Stało się tak, gdy Adam Bałdych, tworząc nowe kompozycje usłyszał od przyjaciela: jesteś poetą skrzypiec. Ta opinia nie tylko stała się punktem wyjścia dla procesu twórczego nowego albumu, lecz skłoniła artystę do refleksji na temat temat własnej muzyki.

 

Bałdych, określany przez Stuarta Nicholsona z Jazzwise największym współczesnym skrzypkiem jazzu, wyjaśnia: Pragnę, aby moja muzyka wpleciona była w kontekst współczesnego świata, jego tęsknoty i obawy. Tworzyć wspólnotę z moim odbiorcą i dzielić się moim spojrzeniem na tu i teraz.

 

Dajcie się Państwo porwać w magiczny świat dźwięku w najnowocześniejszej sali koncertowej w Polsce. Muzyka to emocje, my dajemy im przestrzeń.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn