Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

25 LAT HEMP GRU

Organizator: Live2Listen & endorfina events

25 LAT HEMP GRUO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

NOWE OGŁOSZENIE: Do line-upu jubileuszowego koncertu 25 lat Hemp Gru dołączają: Avi, Dudek P56 oraz Kabe. W czerwcu, lipcu i na początku sierpnia organizatorzy potwierdzili udział takich artystów, jak Paluch, O.S.T.R., Kali, Grubson, Molesta, Peja i DJ Decks, JWPBC oraz Nizioł

 

Już 9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu! 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje bowiem Hemp Gru - jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu i zarazem prekursorzy jego najbardziej hardcore'owego, antysystemowego oblicza. Hemp Gru bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

25 lat Hemp Gru - Warszawa, COS Torwar

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zagrają przekrojowo, oferując konkretny przelot przez całą swoją dyskografię. Poczynając od kultowego "Klucza", poprzez pamiętną "Drogę" i trylogię "JLB", aż po zamykający oficjalny dorobek HG "Eter". Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez HEMP GRU. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie w czasie na mokotowski street - tam gdzie wszystko się zaczęło…

A skoro to urodziny, nie może zabraknąć gości! Gospodarze zapowiedzieli występy kilkunastu zaprzyjaźnionych artystów, wśród których są zarówno legendy polskiego rapu, jak i najmocniejsze obecnie postaci na rodzimej scenie. 

Ogłoszeni goście to: Molesta, O.S.T.R., Grubson, Paluch, Kali, Peja i DJ Decks, JWPBC, Nizioł, Avi, Dudek P56 oraz Kabe.

Pozostali będą sukcesywnie ujawniani, a już dziś organizatorzy zapewniają, że na uczestników wydarzenia czeka koncert, który przejdzie do historii polskiego hip-hopu!

Wkrótce kolejne szczegóły tego elektryzującego wydarzenia. Stay tuned!

 

  • Otwarcie bram: g. 19.00
  • Start: g. 20.00

 

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też