Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Metal Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen, Death Revival

Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen, Death Revival

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na koncert Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen, Death Revival! Koncert odbędzie się w krakowskim Kwadracie 24 marca. Bilety już w sprzedaży!

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji Tribute Night, która miała miejsce w marcu 2017 roku w katowickim MegaClubie, druga edycja przenosi się do Krakowa! Obok dobrze znanych Alcoholiki i 4 Szmerów wystąpi ukraiński Blood Brothers, polski Event Urizen oraz słowacki Death Revival.

Alcoholica powstała w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallika. W Polsce zagrali blisko 400 koncertów. Po 13 latach grania Metalliki - 20 czerwca 2017 roku zespół wydał swoją pierwszą autorską płytę SUB ZERO - piosenki Beer`emall oraz The Last of Us z tej płyty znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów TurboTop - Antyradia.

Zespół 4 Szmery powstał w Bochni. Grupa początkowo grała jedynie da przyjemności - członków połączyła wspólna fascynacja legendarną grupą AC/DC. Jednak jak słusznie zauważył Red. Metz „słuchanie już nie wystarcza”. Prócz intensywnego koncertowania, zespół wydał dwie płyty. Pierwszą z nich „No Steep till…. Muzyczna Owczarnia” nagrali w legendarnej „Muzycznej Owczarni” w Jaworkach w 2007 roku. Druga „Life after Death” to zapis akustycznego koncertu ze studia PR III im. Agnieszki Osieckiej, który odbył się w 30-tą rocznicę śmierci „Bona” Scotta. W nagraniu wzięli udział przyjaciele zespołu: Janek Gałach, Jacek Królik, Andrzej Nowak i Paweł „Bejbi” Mąciwoda. Tytuły tych płyt to nic innego, jak parafrazy najlepszych płyt koncertowych nagranych przez Motorhead i Iron Maiden. 

Blood Brothers, nasi sąsiedzi z Ukrainy, oficjalnie zatwierdzeni jako "official Iron Maiden tribute band". Ich koncerty to doskonała warsztatowo heavy-metalowa petarda, która rozrusza nawet nieboszczyka! Atmosfera, którą potrafią stworzyć na scenie daje niesamowite uczucie bycia częścią prawdziwego występu brytyjskich legend. Występy Blood Brothers to także spektakularne sceniczne show. Grupa miała zaszczyt supportowania gwiazd takich jak: Scorpions, Guano Apes, Lucuna Coli, Enter Shikari, Anti-Flag, Kaliban czy Clawfinger.

Event Urizen powstał w 2010 roku po rozwiązaniu grupy Caliburnus z inicjatywy byłych członków grupy: wokalista Łukasz Krauze, perkusista Marcin Pawełczyk i gitarzysta Krzysztof Machura. Dziś pełny skład dopełniają Bartek Nowicki na basie i Maciek Balcer na gitarze. W 2012 roku grupa została laureatem przeglądu kapel w Piekarach Śląskich. W 2013 roku wydali pierwszą płytę zatytułowaną "Revolution", nawiązującą stylem do New Wave of British Heavy Metal. Krążek zyskał świetne recenzje. 
Tribute band 
Death Revival istnieje od 2002 roku. Zespół pochodzi ze Słowacji. Liderem jest sam Rado Gardian, który wygląda, gra i śpiewa jak Chuck Schulder. Grupa ma na swoim koncie wiele koncertów, a swoje występy często transmituje w mediach społecznościowych!

Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen, Death Revival - bilety na koncert dostępne na eBilet.pl!

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn