Imonolith + Once Awake + Ascend The Hollow

Imonolith + Once Awake + Ascend The Hollow

SPRAWDŹ BILETY

Imonolith, Once Awake i Ascend The Hollow w Warszawie! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się w warszawskim klubie Hydrozagadka 02.03.2022! Bilety na koncert Imonolith, Once Awake i Ascend The Hollow już w sprzedaży. 

Imonolith+ Once Awake + Ascend The Hollow w Warszawie

Grupa Imonolith promuje obecnie swój debiutancki album State Of Being (2020, Imonolith Music), a także nadchodzący EP – Progressions (2022). U boku zespołu zaprezentuje się support: Ascend The Hollow. Na koncert zapraszamy 2 marca 2023 roku do klubu Hydrozagadka.

 

Imonolith (Kanada) groove metal, thrash metal:


Grupa powstała w 2018 roku, a wśród tworzących ją muzyków są kapitalny bębniarz Ryan Van Poederooyen i gitarzysta Brian Waddell, którzy grali w Devin Townsend Project. Skład uzupełniają wokalista Jon Howard (m.in. Threat Signal), basista Scott Whalen (Econoline Crush) i drugi gitarzysta Kai Huppunen (m.in. Methods Of Mayhem). Muzycznie Imonolith to soczysty groove metal z elementami thrashu. Czasami krzyk Jona Howarda może też przywoływać skojarzenia z mistrzami melodyjnego metalcore. Kapela może się pochwalić debiutanckim albumem State Of Being (2020), a także świetną przeróbką klasyka Björk Army Of Me. Warto zaznaczyć, że gościnnie na płycie wystąpił Jens Kidman z Meshuggah.

 

Ascend The Hollow (Irlandia) melodyjny death metal, deathcore:

 

Muzycy międzynarodowej formacji Ascend The Hollow określają swoją twórczość słowami cyber metal. Dobrze oddaje to wizualny aspekt funkcjonowania zespołu.  Muzycznie kapela czerpie najbardziej z melodyjnego death metalu, deathcore, melodyjnego metalcore. Cechą charakterystyczną utworów Ascend The Hollow jest zderzanie growlu i melodyjnych, podszytych melancholią żeńskich wokali na tle niskobrzmiących riffów oraz klawiszy. Kapela powstała w 2019 roku i w tym właśnie roku ukazał się też jej debiut, zatytułowany Echoes Of Existence. Płyta otrzymała dobre recenzje. Ascend The Hollow mieli potem okazję koncertować u boku, chociażby doskonale znanego w Polsce Jinjer, czy The Agonist. Skład ATH to: Davec (gitara basowa), STVN (perkusja), Gef (gitara), Raven (gitara) i M-Noise (wokal).

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Imonolith + Once Awake + Ascend The Hollow
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Imonolith + Once Awake + Ascend The Hollow BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/