Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Metal Firewind & Masterplan

Firewind & Masterplan

Organizator: Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" S.C.

Firewind & MasterplanO wydarzeniu

O wydarzeniu

Legendy power metalu FIREWIND i MASTERPLAN łączą siły na wspólnej trasie MASTERS OF FIRE Tour 2024! Zapraszamy wszystkich fanów mocnych brzmień na jedno z najgorętszych wydarzeń muzycznych 2024 roku.  Firewind & Masterplan bilety już w sprzedaży!

Firewind & Masterplan w Polsce bilety Meet & Greet

Zapraszamy na ekskluzywne spotkania Meet & Greet przed koncertami w Lublinie i Zabrzu. To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z członkami obu zespołów osobiście i porozmawiać z nimi przed sceną. Ponadto, uczestnicy będą mieli pierwszeństwo w dostępie do oficjalnego merchu, w tym: płyt, koszulek i innych unikatowych gadżetów.

 

Ważne: Bilet Meet & Greet nie jest biletem na koncert i nie uprawnia do wstępu na koncert. Posiadacz biletu Meet & Greet oraz biletu na wydarzenie uprawniony będzie do pozostania na sali koncertowej w przerwie między spotkaniem z zespołem a koncertem.

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zbliżyć się do swoich ulubionych zespołów. Liczba biletów jest ograniczona, więc nie zwlekaj!

 

Czas rozpoczęcia: 18:00

Firewind

Firewind to grecka formacja założona w 1998 roku przez gitarzystę Gusa G., który później stał się również znany jako gitarzysta Ozzy'ego Osbourne'a. Zespół zdobył uznanie na międzynarodowej scenie metalowej dzięki swojemu unikalnemu połączeniu melodyjnych i technicznych riffów gitarowych. Od początku swojej kariery, Firewind wydał kilka albumów studyjnych, z których każdy był świadectwem ich ewolucji muzycznej i zdolności do tworzenia porywających hymnów metalowych. Ich teksty często czerpią inspiracje z mitologii, historii i osobistych doświadczeń, tworząc głęboki i wielowymiarowy przekaz dla swoich fanów. Obecnie FIREWIND pracują nad 10 albumem studyjnym, który ukaże się w styczniu 2024 roku nakładem AFM Records.

Masterplan

Masterplan to niemiecki zespół power metalowy, który powstał w 2001 roku po odejściu gitarzysty Rolanda Grapowa i perkusisty Uli Kuscha z Helloween. Szybko zdobyli sławę dzięki swojemu dynamicznemu i symfonicznemu podejściu do gatunku. Ich debiutancki album "Masterplan" z 2003 roku został przyjęty z entuzjazmem przez krytyków i fanów, ustanawiając ich jako jedną z czołowych postaci europejskiej sceny power metalowej. W ciągu lat działalności zespół przeszedł kilka zmian składu, ale zawsze utrzymywał wysoki standard muzyczny. Teksty Masterplan często poruszają tematy walki, nadziei i przeznaczenia, a ich muzyka jest znana z bogatego brzmienia, potężnych refrenów i niezapomnianych melodii. Tak samo jak FIREWIND, MASTERPLAN wyda swój siódmy album studyjny w styczniu 2024 roku.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też