Fever333

Fever333

SPRAWDŹ BILETY

Fever333 na pierwszym koncercie w Polsce jako headliner! Po niezwykle udanym, gościnnym występie przed Kornem w maju 2022 roku, Amerykanie z Roadrunner Records przyjadą do naszego kraju już jako główna gwiazda wieczoru. Jason Aalon Butler i spółka zagrają 3.02.2023 roku w warszawskim klubie Proxima. Fever333 bilety już z sprzedaży.

Fever333 koncert w Warszawie

 Zespół, posiadający w swojej dyskografii 3 krążki, to jedna z najciekawszych formacji metalowych młodego pokolenia, która niezwykle umiejętnie łączy gitarowe brzmienia z rapem. Agresywne, szybkie riffy i niezwykle zaangażowane politycznie i społecznie teksty to ich znak rozpoznawczy. Trudno się dziwić, że Fever333 robią aż taką karierę, kiedy o sile projektu stanowi ex-wokalista Letlive, ex-gitarzysta The Chariot i perkusista Night Verses. To będzie wyjątkowy wieczór w stolicy Polski!

 

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Fever333
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Fever333 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/