Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Metal Erdve + Dom Zły + The Dog

Erdve + Dom Zły + The Dog

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie ACADEMICA

Erdve + Dom Zły + The DogO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Erdve + Dom Zły + The Dog w Krakowie! Koncert dobędzie się już 18.06.2022 w klubie Zaścianek. Erdve + Dom Zły + The Dog bilety na koncert już w sprzedaży.

Koncert Erdve + Dom Zły + The Dog

Erdve, który przyjedzie do prosto ze stolicy Litwy. Towarzyszyć im będą Dom Zły i The Dog - polskie załogi prezentujące muzykę z pogranicza post metalu, hardcore’u i black metalu!

 

Erdve (experimental hardcore / sludge)

 

Podopieczni jednej z najbardziej rozpoznawalnych wytwórni płytowych na świecie, Season of Mist. Pod egidą francuskiego wydawcy światło dzienne ujrzały ich dwa albumy, Vaitojimas z 2018 oraz najnowsze dzieło Litwinów Savigaila z 2021 roku. Kiedy w 2016 roku w stolicy Litwy, Wilnie, powstał Erdve, zespół miał jasną wizję estetyczną stworzenia unikalnego, ciężkiego brzmienia, które eksperymentowało z elementami hardcore'u, sludge'u i black metalu - a jednocześnie nie było związane żadnymi niepisanymi zasadami, otaczającymi te gatunki. Ich muzyka ocieka miażdżącą, szaleńczą atmosferą, która pozostawia słuchacza przed wyzwaniami niepokojącej rzeczywistości i akceptowania ich takimi, jakimi są.

 

Dom zły (post metal / blackened crust)

 

Dom Zły powstał w Puławach w 2016 r. Ciężko ich zaszufladkować - depresyjna i melancholijna hardcore punkowa machina, romansująca z post/black metalem, okraszona screamo i crustem. W 2019 roku na miejscu wokalisty Krzyśka pojawiła się Ania, która niewątpliwie namieszała na lokalnej scenie i tchnęła w zespół nową energię. W lipcu 2021 wypuścili EP Śnisz bory tak gęste, która została albumem miesiąca Metal Hammer Polska i często pojawiała się w podsumowaniach dziennikarzy i nie tylko jako album roku 2021. Każdy z koncertów zespołu, to potężna dawka emocji i agresji, wobec której nikt nie pozostaje obojętny.

 

The Dog (hardcore)

 

Hardcore prosto z Ameryki grany przez typów z serca Dolnego Śląska. Sporo metalu i walców, trochę noisów, trochę czystych wokali, a trochę gitarowych dziwactw. Wcześniej grali m.in. w We Are Idols, Rat Children, Nightclub Fire czy Ass To Mouth.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też