Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Koncerty Metal 50 lat AC/DC - 25 lat 4 Szmery Tribute to AC/DC + goście specjalni

50 lat AC/DC - 25 lat 4 Szmery Tribute to AC/DC + goście specjalni

Organizator: Alicja Borowiec P.H.U. VOICES

50 lat AC/DC - 25 lat 4 Szmery Tribute to AC/DC + goście specjalniO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Wydarzenie zaplanowane na 30 września 2023 roku w Polsat Arenie Gdynia zostało odwołane.

O zespole 4 szmery

W ciągu 25 lat zespół zagrał tysiące koncertów, przejechał dziesiątki tysięcy kilometrów zarówno w Polsce jak i Europie i zagrał dla setek tysięcy słuchaczy!

Zespół „4szmery” powstał w 1998 roku jako klasyczny „Tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 20 lat swojej działalności, dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości Australijczyków. Zespół celowo zrezygnował z przebieranek, koncentrując się na muzyce, co przysporzyło mu ogromne grono fanów. 

Specjalny koncert, podczas którego każdy będzie mógł poczuć niezwykłe doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk, imponujące efekty świetlne, wizualne oraz przede wszystkim świetnie wszystkim znane riffy gitarowe.

Koncert z muzyką AC/DC wymaga niesamowitej oprawy, dlatego będzie odbywać się na ogromnej scenie połączonej z telebimami i realizacją video. Wydarzenie odbędzie się na żywo w Polsat Plusa Arnie Gdynia i zapewni wszystkim niezapomniane wrażenia. Musicie być razem z nami, by głośno razem zaśpiewać – HIGHWAY TO HELL !

Zespół wystąpi w składzie:

  • Robert „Sierściu” Mastalerz - wokal
  • Jacek Szwed - gitara
  • Arkadiusz Kluczewski - gitara
  • Grzegorz „Gabi” Gruca - gitara basowa
  • Andrzej Tabor – perkusja

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też