Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Festiwale VI Festiwal Progrockowy Akcent

VI Festiwal Progrockowy Akcent

Organizator: GMG- SPORT, ProgRockowy Akcent, SKK ScenaArt, Around Music

VI Festiwal Progrockowy AkcentO wydarzeniu

O wydarzeniu

13 października w Grudziądzu, w Klubie Akcent będą miały miejsce trzy magiczne koncerty! Wszystko to pod egidą 6 edycji Festiwalu. Bilety na Progrockowy Akcent już w sprzedaży.

VI Festiwal Progrockowy Akcent

Wieczór rozpocznie gospodarz ProgRockowego Akcentu, formacja The Broken Bridges, która przywita nas premierą swojego drugiego albumu długogrającego.

Później zaprezentuje się, pracująca nad nowym materiałem i odnosząca coraz większe sukcesy nie tylko w Polsce, warszawska formacja Amarok - mistrzowie smaku i niezwykłego klimatu scenicznego.

Na finał tego wyjątkowego wieczoru, zaprosimy Państwa na występ znakomitej, niemieckiej formacji RPWL, która w naszym kraju ma wielkie rzesze fanów. Muzycy z Bawarii przywiozą do Grudziądza swój najnowszy album "Crime Scenes", a ich koncert będzie częścią wielkiej trasy koncertowej po Europie!

Impreza została objęta patronatem przez Prezydenta Grudziądza i realizowana jest we współpracy z Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

Szykujcie się na naprawdę wyjątkowy wieczór! Bądźcie z nami i rezerwujcie wolny czas 13 Października na Progrockowy Akcent.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też