Muzyka na szczytach

Muzyka na szczytach

Zapraszamy na koncert Muzyka na Szczytach, który odbędzie się w Hotelu Belvedere w Zakopanem. Muzyka na Szczytach bilety już dostępne.

Program koncertów Muzyka na Szczytach

  • Koncert Inauguracyjny – Apollon Musagete Quartet - 7.09, sobota

Kwartet Apollon Musagéte, jest w światowej czołówce kwartetów smyczkowych. Otworzy on tegoroczny Festiwal Muzyka na Szczytach. Artyści zaprezentują widowni Kwartet smyczkowy a-moll op. 41 nr 1 Roberta Schumana, Kwartet a-moll D804 „Rosamunde” Franza Schuberta, a koncert rozpoczną od In te Domine Speravi Wacława z Szamotuł.

 

  • Moniuszko&Cornelius - 9.09, poniedziałek

W wykonaniu Magdaleny Kulig, Łukasza Koniecznego oraz Thomasa Corneliusa prezentowane będą najbardziej znane utwory Stanisława Moniuszki oraz pieśni Thomasa Corneliusa, do których inspiracją była twórczość polskiego mistrza. Oparte są na tekstach Adama Mickiewicza, w tłumaczeniu własnym kompozytora na język niemiecki. Będzie to światowa premiera tych utworów. Koncert odbędzie się w ramach projektu Moniuszko na Podhalu.

 

  • Zdunik/Dębicz Duo - 11.09, środa

Marcin Zdunik i Aleksander Dębicz powracają do idei improwizacji w muzyce. Przypomną chorały Jana Sebastiana Bacha, przeplatając je właśnie improwizacjami i pokażą melomanom swój nowy projekt – „REnaissance” – wokalną muzykę renesansu na wiolonczelę, fortepian i elektronikę. Będzie to kolejna premiera na tegorocznym festiwalu.

 

  • Opera Minima - 13.09, piątek

Fragmenty oper barokowych, które przeplatane są muzyką instrumentalną z tejże epoki, ale z bardzo oryginalnym brzmieniem harfy elektrycznej. Wystąpią Michał Sławecki, Wanda Franek, Klaudyna Żołnierek, Błażej Goliński i Małgorzata Zalewska.

 

  • Koncert Finałowy – Marcin Zdunik i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją Jean – Luc'a Tingaud - 14.09, sobota

Przepiękne czeskie krajobrazy odmalowane dźwiękami Mojej Ojczyzny: Wełtawy, Z czeskich Lasów i Łąk, Blanika Bedricha Smetany oraz II Koncert Wiolonczelowy Pawła Mykietyna, którego premiera odbyła się wiosną tego roku.

 

  • Epilog – Enemies in Love - 18.09, środa

Orkiestra Il Giardino d'Amore i soliści: Natalia Kawałek i Filippo Mineccia pod okiem Stefana Plewniaka ponownie przeniosą w epokę baroku, przedstawiając arie i duety przeplatane muzyką instrumentalną w zgodzie z historyczną praktyką wykonawczą.

Informacje o biletach 

  • Bilety bez numerów i sektorów
  • Zniżka dla uczniów, studentów, emerytów i niepełnosprawnych
  • Dzieci do 7 roku życia gratis

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Muzyka na szczytach
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/