Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung

Go! On Stage

12.04.2024 Lublin

Organizator: STOWARZYSZENIE PRZESTRZEŃ MUZYKI

Go! On StageBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Go! On Stage Lublin
piątek
12.04.2024
18:00

Go! On Stage Lublin

Lublin, Fabryka Kultury ZGRZYT

O wydarzeniu

Go! On Stage to nowe wydarzenie na mapie festiwalowej, które ma na celu promować nowe twarze i trendy w polskiej muzyce. To niepowtarzalna okazja dla młodych wykonawców, aby zaprezentować się na scenie obok gwiazd rodzimej sceny muzycznej. Just Go! On Stage! Bilety już w sprzedaży.

O projekcie Go! On Stage 

Projekt koncertów GO! On Stage stawia na promocję "nowych twarzy" oraz nowych trendów na polskiej scenie muzycznej. Koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz prezentacje najciekawiej zapowiadających się artystów, to zobaczycie podczas każdego koncertu Go! On Stage.

Festiwal składa się z pięciu koncertów eliminacyjnych w pięciu miastach. Na każdym z nich wystąpi pięć zespołów lub solowych artystów, wybranych przez jury składające się z ludzi branży muzycznej. Każdy z nich będzie miał szansę na awans do wielkiego finału, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z Warner Music Polska. Festiwal jest skierowany do wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą się nią dzielić z innymi. Misją Go! On Stage jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów, którzy w przyszłości mogą stać się gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Jeśli chcesz wziąć udział w festiwalu, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie zwlekaj, bo termin zgłoszeń upływa 4 marca 2024 r.

Go! On Stage Wrocław

Jednym z przystanków Go! On Stage jest wrocławski klub Łącznik. To tutaj 23 lutego 2024r. od godziny 18:00 będziecie mogli usłyszeć nowe, wyjątkowe projekty, które zawalczą o miejsce w finale. Dodatkowo, prócz części konkursowej, wieczór uświetnią koncerty zespołów mona polaski i Francis Tuan.

Patronami medialnymi wrocławskich eliminacji są Radio 357 i Akademickie Radio Luz.

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też