Brasswood Fest vol. 0,2

Brasswood Fest vol. 0,2

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW Do składu Brasswood Fest vol. 0,2 dołączają Kasia Lins i Chór Vyrij

 

BrassWoodFest już na stałe wpisał się w wakacyjny kalendarz imprez w Trójmieście, na których trzeba być. Tegoroczna – trzecia już – edycja, tego akustyczno-elektronicznego festiwalu odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia, tradycyjnie w sopockiej Operze Leśnej. Brasswood Fest vol. 0,2 bilety już dostępne!

Brasswood Fest vol. 0,2 artyści

 W tym roku na scenie zobaczymy :

  • Skubas Duet
  • Mikromusic Acoustic Trio
  • Waglewski&Pospieszalski
  • Kasia Lins
  • L.U.C. & Rebel Babel Ensemble – koncert galowy, z udziałem Kasi Lins i ww. solistów
  • Maks Łapiński
  • Chór Vyrij z Ukrainy

Brasswood Fest bilety

  • bilet normalny na cały Festiwal - cena: 122,00 zł (bilet wysyłany mailem)
  • bilet ulgowy 50% - dzieci w wieku 5-15 lat na cały Festiwal - cena:61,00 zł (bilet wysyłany mailem)
  • bilet na DJ SET (DJ NOZ) z instrumentalistami - wstęp od godz. 23.30 - cena: 29,00 zł (bilet wysyłany mailem)

Dzieci do 5 lat: darmowy wstęp

O festiwalu Brasswood Fest

5 SIERPNIA – KONCERTY „BRASSWOOD KORZENIE” NA MAŁYM MOLO
W różnych zakątkach Sopotu, pojawią się muzycy uliczni, którzy ubarwią muzyką przestrzeń miejską, zaś o 20:00 na Małym Molo, w klimatycznym anturażu Zatoki usłyszymy akustyczne wykonanie znakomitej Kapeli Tęgie Chłopy, a także piękne głosy Ukraińskiego Chóru Vyrij. Brasswood "Korzenie" (jest "To cykl", powinno być "to cykl") spotkań z etno i folkiem, który ma na celu promocję muzyki korzeni oraz wyprowadzanie jej do sfer wykluczonych z uczestnictwa w kulturze. Cykl realizowany jest z Narodowym Centrum Kultury w ramach programu Kultura -Interwencje. Wstęp bezpłatny.

 

6 SIERPNIA – WARSZTATY, PARADA I FESTIWAL
Rebel Babel Brasswood Parade, to cykliczne wydarzenie, które otworzy muzyczne wrota brassowym brzmieniem wielu orkiestr. Ok. godz. 17.00 w Parku Północnym w Sopocie niemal setka muzyków spotka się na warsztatach brassowych, w których udział może wziąć każdy, kto czyta nuty i przyniesie ze sobą instrument brassowy. Muzycy zagrają wspólnie: Deszcze Niespokojne, Manifest oraz Nim wstanie świt. Nuty do ściągnięcia ze strony rebelbabel.com. Projekt jest współfinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Jak mówi Dyrektor Artystyczny Brasswood, Łukasz L.U.C. Rostkowski – Zapraszamy wszystkich muzyków na nasze warsztaty, a potem do wzięcia udziału w paradzie i wspólnym koncercie. Zagrać może z nami każdy, kto gra na instrumencie dętym, perkusyjnym lub drewnianym. Czekamy na was w Parku Północnym! Następnie na Placu Przyjaciół Sopotu, ok. godz. 17.45-18.00 odbędzie się koncert pod batutą Łukasza L.U.C. Rostkowskiego. Po koncercie orkiestra wyruszy główną arterią w Sopocie – Monte Cassino. Kilkudziesięciu muzyków z instrumentami dętymi zacznie swój muzyczny marsz na placu Przyjaciół Sopotu, a zakończy pod Operą Leśną. Usłyszymy muzyków z formacji: Tęgie Chłopy, Rybacka Orkiestra Dęta z Jastarni, Powiatowa i Miejska Orkiestra w Chełmży z udziałem utalentowanych mażoretek, oraz bębniarzy z zespołu Cocodjembe. Brasswood Parade jest dostępny dla wszystkich.

 

Od 19.00 rozpocznie się koncert, na którym usłyszymy m.in.: Skubasa, duet Waglewski & Pospieszalski, Mikromusic Acoustic Trio, Maksa Łapińskiego w nastrojowych, kameralnych i akustycznych aranżacjach. Koncerty na scenie „Lasów” przeplecione zostaną brassowymi wykonami orkiestr na schodach Opery Leśnej. To jedna z niewielu okazji by usłyszeć zespoły w ich naturalnym brzmieniu. Nie zabraknie też energetycznego koncertu autora BrassWood Fest – Łukasza L.U.C. Rostkowskiego z orkiestrami Rebel Babel Ensemble oraz zaproszonymi solistami. Finałem koncertu będzie set Djski DJ NOZa wraz z instrumentalistami.
Adres: Opera Leśna, scena LASY, Stanisława Moniuszki 12, Sopot.

 

7 SIERPNIA – FREERIDE

Brasswood Freeride – w niedzielę, 7 sierpnia o godzinie 12:00 zapraszamy amatorów dwóch kółek. W niedzielne południe odbędzie się przejazd po ukrytych ścieżkach rowerowych MTB z budowniczymi tras Big Foot Works. Singletraki zaprojektowane i tworzone przez BigFoot Works znajdują się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, głównie na terenie Sopotu oraz częściowo w obszarze lasów Oliwskich w Gdańsku. 14-kilometrowa infrastruktura zawiera 25 ścieżek o różnym stopniu trudności. Zapisy na mailu bolec69@wp.pl przejazd jest darmowy, ale wymagana jest naklejka lub opaska big foot works, która pomaga utrzymać i budować kolejne trasy. Naklejki i opaski będą dostępne na przejeździe oraz na stronie www.3citymtb.pl.
Adres: ukryte miejsce zbiórki zostanie przesłane mailem do zapisanych uczestników.

 

Brasswood Fest i marka odzieżowa Runo sadzą lasy

 

Brasswood Fest i marka odzieżowa Runo sadzą lasy Dla kolekcjonerów festiwalowych pamiątek, organizatorzy przygotowali wyjątkową kolekcję odzieżową. We współpracy z marką Runo Design powstały bluzy, tshirty i legginsy. Za zakup dowolnej rzeczy z edycji Brasswood, Runo posadzi 1 mkw lasu. Wraz z ekipą z @runo_design mam przyjemność ogłosić, że otwieramy zamówienia na specjalną edycję @brasswoodfest - owych ciuchów dla miłośników lasów i zieleni. To będzie coś więcej niż odzież. Kupując bowiem każdy produkt z tej serii sadzicie 1m2 lasu! Na zawsze! Tak wspieramy Fundację Las na zawsze, by zostawić naszym dzieciom i wnukom możliwość spacerowania i rowerowania w tych cudnych i terapeutycznych oceanach zieleni i zapachów jakimi są lasy! Tworzymy to z wielką zajawką i radością łącząc pasję, muzykę i naturę! Na sklepie www.eluce.pl/sklep/ rozpoczynamy przedsprzedaż zbierając zamówienia na bluzy, koszulki i leginsy – powiedział organizator Festiwalu L.U.C.

 

Brasswood Fest już na stałe wpisał się wakacyjny kalendarz wydarzeń muzycznych, na których trzeba być. To jedyna impreza w Polsce, gdzie muzyka brassowa i elektroniczna nie tylko doskonale ze sobą brzmią, ale i świetnie się uzupełniają. Butikowy rozmiar festiwalu pozwala utrzymać klimat imprezy nastrojowej i komfortowej o chilloutowej nucie. Wyjątkowość imprezy dopełnia bliskość sopockiej plaży, klimatyczne aranżacje świetlne i leśne otoczenie.

 

Oświadczenie o odpowiedzialności opiekuna prawnego za uczestnika imprezy do pobrania

 

Regulamin wydarzenia BrassWoodFest vol. 0,2 do pobrania

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Brasswood Fest vol. 0,2
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/