Brasswood Fest vol. 0,2

Brasswood Fest vol. 0,2

SPRAWDŹ BILETY

BrassWoodFest już na stałe wpisał się w wakacyjny kalendarz imprez w Trójmieście, na których trzeba być. Tegoroczna – trzecia już – edycja, tego akustyczno-elektronicznego festiwalu odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia, tradycyjnie w sopockiej Operze Leśnej. Brasswood Fest vol. 0,2 bilety już dostępne!

 

W sprzedaży dostępnych jest 222 biletów kolekcjonerskich, do których dołączony jest magnes z grafiką tegorocznego Festiwalu.

Brasswood Fest vol. 0,2 artyści

 W tym roku na scenie zobaczymy :

  • Skubas Duet
  • Mikromusic Acoustic Trio
  • Waglewski&Pospieszalski
  • L.U.C. & Rebel Babel Ensemble – koncert galowy, z udziałem gości, których poznamy niebawem.

Brasswood Fest bilety

  •  bilet kolekcjonerski z magnesem - 222 limitowanych sztuk
  •  bilet normalny
  •  bilet ulgowy 50% - dzieci w wieku 5-15 lat
  •  Dzieci do 5 lat: darmowy wstęp

O festiwalu Brasswood Fest

Festiwal, jak co roku okraszą także orkiestry dęte, brass bandy, które mocą żywych instrumentów dopełnią wyjątkowy klimat tego letniego wieczoru.

 

Jak mówi organizator BrassWoodFest, Łukasz L.U.C. Rostkowski – „Zapraszamy na kilkugodzinną podróż do świata pełnego wysmakowanych tonacji. Idealnie łączymy delikatność akustycznych instrumentów z elektronicznymi brzmieniami, tworząc wyjątkową w magicznym lesie krainę dźwięków. Połowa naszego Festiwalu jest grana „bez prądu”, ale za to z wyjątkową energią, jaką daje kompozycja złożona z największych gwiazd polskiej muzyki i najlepszych polskich orkiestr dętych”.

 

Dodatkowo:

  • Strefa gastronomiczna – liczne foodtrucki z ferią różnorodnych smaków.

Oświadczenie o odpowiedzialności opiekuna prawnego za uczestnika imprezy do pobrania

 

Regulamin wydarzenia BrassWoodFest vol. 0,2 do pobrania

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Brasswood Fest vol. 0,2
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Brasswood Fest vol. 0,2 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/