Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Muzyka etniczna Rey Ceballo & Tripulación Cubana - KONCERT | KOLACJA | AFTER PARTY

Rey Ceballo & Tripulación Cubana - KONCERT | KOLACJA | AFTER PARTY

Organizator: TENISIMO Sp. z o. o.

Rey Ceballo & Tripulación Cubana - KONCERT | KOLACJA | AFTER PARTYO wydarzeniu

O wydarzeniu

OFERTA SPECJALNA Promocja 4 bilety +1 GRATIS! 

 

Najpopularniejszy kubański zespół w Polsce - Rey Ceballo & Tripulación Cubana – już 13 sierpnia w Kozerkach! Daj się porwać się kubańskim rytmom! Tańcz, Jedz, Pij i Smakuj Życie! Rey Ceballo & Tripulación Cubana bilety już w sprzedaży.

Rey Ceballo & Tripulación Cubana - KONCERT | KOLACJA | AFTER PARTY 

W skład biletu Kozerki Cubana wchodzi:

- wejście na koncert

- kolacja „południowe smaki” w formie bufetu

- after party DJ (23:00-02:00)

 

Skład grupy pochodzi w 100% z Kuby. Rey Ceballo to utalentowany pianista, wiolonczelista, kompozytor, producent i aranżer muzyczny pochodzący z Santiago de Cuba. Po podbiciu serc publiczności Ameryki Północnej oraz Europy Zachodniej, postanowił przyjechać do Polski, a już w sierpniu pojawi się w Kozerkach, gdzie podczas koncertu, pod gołym niebem, porwie nas do zabawy w typowo kubańskim stylu.

 

To będzie prawdziwa fiesta! W cenie biletów na gości czekać będzie kolacja „południowe smaki” przygotowana przez Szefa Kuchni Restauracji ToTu. Prawdziwie południowe smaki, w tym aromatyczna paella gotowana na żywo (live cooking), pobudzą Wasze zmysły.

 

Po godzinie 23:00 zaprosimy na after party, gdzie tym razem o muzykę zadba DJ, powodując jeszcze szybsze bicie Waszego serca!

 

KOMPLEKS KOZERKI, znajduje się tylko 30 minut od Warszawy, 5 min od Grodziska Mazowieckiego. Na terenie kompleksu znajduje się hotel Kozerki, Restauracja ToTu a także część sportowa Kozerki Active a w niej baseny, korty tenisowe i wiele innych. Od dwóch lat w Kozerkach organizowany jest koncert Kozerki Cubana, połączony z kolacją w południowym stylu, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób lub w przypadku pogody uniemożliwiającej organizację wydarzenia.

Podobne wydarzenia

Zobacz też