Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

MEUTE: EMPOR 2024

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

MEUTE: EMPOR 2024O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Bas pulsuje, confetti błyszczy, a czerwone uniformy wyłaniają się spośród świateł stroboskopów… Ze sceny dobiega natomiast wybuchowa mieszanka dźwięków napędzana energią techno i ekspresyjną sekcją dętą. Takie wrażenia pozostawia po sobie 11-osobowy zespół MEUTE, który uwielbia łamać zasady i przekraczać muzyczne granice. Już na przełomie lutego i marca 2024 roku wystąpią oni w 3 polskich miastach, w ramach trasy koncertowej “EMPOR 2024”! MEUTE bilety na koncerty w Polsce już w sprzedaży.

Czasówka na Warszawę i Gdańsk*:

  • 19:00 - drzwi 
  • 20:00 - Papa Bo (DJ set)
  • 21:00 - Meute

Czasówka na Kraków*:

  • 19:00 - drzwi
  • 19:45 - Papa Bo (DJ set)
  • 20:30 - Meute

 

*Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

MEUTE informacje

MEUTE to pochodząca z Hamburga marszowa orkiestra techno, która niezmiennie ekscytuje słuchaczy od 2016 roku. Wszystko zaczęło się od małego eksperymentu na ulicach dzielnicy St. Pauli, a rozrosło do skali światowego fenomenu i poskutkowało wspólnymi występami z takimi artystami jak Flume, Laurent Garnier, Stephan Bodzin, Solomun i Marc Rebillet. Korzystając wyłącznie z akustycznych instrumentów, ta ekstrawagancka grupa zrewolucjonizowała muzykę techno, jak i wyobrażenia na temat tego czym może być orkiestra dęta. Potwierdzają to viralowe hity, wyprzedane kluby oraz autentyczny szał na scenie elektronicznej. Ich występy to barwne i porywające doświadczenie przy którym nie można powstrzymać się od tańca. Będzie można się o tym przekonać w ramach ich najnowszej trasy, w którą ruszają świeżo po pojawieniu się w 4. sezonie “Babylon Berlin” jako techno rave’owy zespół lat 30., a także po ogłoszeniu czwartego albumu studyjnego “EMPOR”.

 

MEUTE wystąpią w Krakowie (29 lutego, Studio), w Gdańsku (1 marca, B90) oraz w Warszawie (2 marca, Progresja). Do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

 

> English version below <

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też