Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Koncert M83

Organizator: Good Music

Koncert M83O wydarzeniu

O wydarzeniu

Uwaga- zmiana miejsca koncertu M83! Występ zespołu został przeniesiony z Torwaru do warszawskiego Klubu Stodoła. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność

W ramach trasy koncertowej Junk, M83 ponownie odwiedzi Polskę, tym razem występując na jedynym koncercie - kup bilety już dziś!  

Jesteś klientem T-Mobile? Skorzystaj z wyjątkowej akcji i zabierz bliską osobę na koncert M83 w cenie jednego biletu! Wystarczy, że  wyślesz bezpłatny SMS o treści M83 na numer 80557, a otrzymany kod rabatowy wykorzystasz przy zakupie biletów. Nie przegap tej okazji i kup bilet już teraz! Szczegóły akcji poniżej. 

M83 to pseudonim artystyczny Anthonego Gonzaleza, francuskiego elektromagika, romantyka i marzyciela, wszechstronnie uzdolnionego muzyka i wokalisty, zakochanego w klimatach lat '80 i muzyce filmowej. W swoje twórczości łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem i popem oraz elementami shoogaze. Wszystkie albumy M83 zawsze zbierały pozytywne recenzje, zwłaszcza Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts - drugi album, dzięki któremu M83 stało się bardziej znane na świecie. Jednak największy sukces przyniósł wydany w 2011 roku - szósty album Hurry up, We’re Dreaming, z którego pochodzi najsłynniejszy singiel M83 - Midnight City. Utwór w krótkim czasie podbił listy przebojów na całym świece, stając się niejako hymnem całego pokolenia! Gonzalez znany jest również z produkcji ścieżek i tematów filmowych m.in. Oblivion, tematu do Interstellar czy You and the Night - autorstwa jego brata. Ze względu na ich melodyjność, utwory M83 często wykorzystywane są w zwiastunach i reklamach, szczególnie Midnight City. W 2016 roku ukazał się 9 album M83 - Junk, z którego pochodzą dwa najnowszy single Solitude i Go! 

Weź udział w specjalnej akcji promocyjnej i zgarnij 50% zniżki na bilety na koncert M83! Zapoznaj się z regulaminem akcji promocyjnej tutaj. Pula biletów objętych promocją ograniczona!

UWAGA

Kody są ważne od 3.11.2016 do dnia koncertu, czyli 21.11.2016, do godz. 15:00.

Kody można realizować tylko w systemie eBilet.pl.

Podobne wydarzenia

Zobacz też