Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Koncerty Disco Polo Gala Muzyki Tanecznej 2019

Gala Muzyki Tanecznej 2019

Organizator: ESKANDER

Gala Muzyki Tanecznej 2019O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na Galę Muzyki Tanecznej 2019, która odbędzie się w Hali Sportowej w Nysie już 8 listopada. Gala Muzyki Tanecznej bilety już dostępne.

 

Król jest tylko jeden! Niezaprzeczalnie jest nim Zenek Martyniuk, który na scenie disco-polo rządzi już od 30 lat. Autor takich hitów jak „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los” pojawi się na scenie wraz z zespołem Piękni i Młodzi, Boys oraz Claudi. Największe hity, porywające do tańca przeboje i piosenki, które nuci cała Polska!

Wykonawcy Gali Muzyki Tanecznej 2019

Zenek Martyniuk to prawdziwa ikona na scenie disco polo! Martyniuk to jeden z najpopularniejszych twórców muzyki disco-polo  o czym świadczą miliony wyświetleń na kanale YouTube oraz błyskawicznie sprzedające się bilety.

 

Piękni i Młodzi to zespół, który króluje na polskiej scenie disco polo już od kilku lat. To pierwszy i dotychczas jedyna grupa tworząca muzykę z gatunku disco polo, który dotarł aż do półfinału popularnego show telewizyjnego Must Be The Music! Formację, która powstała w Łomży w 2012 roku tworzą Magda Narożna, Daniel Wilczewski oraz Dawid Narożny. 

 

Boys to jeden z najbardziej znanych zespołów disco-polo. Założony został w 1991 roku przez Marcina Millera. Pierwsze koncerty Boys miały miejsce na lokalnych weselach i imprezach. Ich kariera rozkwitła w 1996 roku. W tym czasie wydali album „Łobuz i drań”, który okazał się hitem i szybko stała się najlepiej sprzedającą płytą roku. Formacja zdobyła popularność nie tylko w Polsce ale też za granicą. Na swoim koncie ma 31 płyt.

 

Claudi to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Popularność przyniosły jej przeboje m.in. „Daj mi tę noc”, „Lubię Marzyć”, „Gorąco”. Jej utwory w serwisie youtube mają po kilka milionów odsłon!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też