Kings Of Disco - Ostatki

Kings Of Disco - Ostatki

Bilety na koncert Kings Of Disco już w sprzedaży!

DZIECI DO LAT 12 WSTĘP WOLNY

To już OSTATKI! Baw się wspólnie z nami z tej okazji na wyjątkowej i niepowtarzalnej imprezie Disco! - nie zmarnuj takiej okazji. Już 25 lutego 2017 roku Hala pod Dębowcem - Bielsko Biała wystąpią Boys, Łobuzy, Piękni i Młodzi, Czadoman, Markus P, Mejk, Mig. Nie zmarnuj takiej okazji i kup bilety na imprezę Kings Of Disco już dziś! Podczas Koncertu Artyści zaśpiewają swoje największe przeboje. Niezapomniane chwile, energia, moc, szał - będzie się działo. Weź znajomych i przyjdź na super odlotową zabawę w rytmach disco.

W dniu imprezy ceny wszystkich biletów będą droższe o 10zł - nie zwlekaj i kup bilety już dziś!

Mamy dla Was także w sprzedaży specjalne bilety VIP, w ramach których przysługuje:

  • osobne wejście VIP na teren hali
  • miejsce w najlepszej lokalizacji
  • płyta z autografem gwiazdy
  • pamiątkowe zdjęcie z gwiazdą
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kings Of Disco - Ostatki
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/