Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Klasyka Muzyka filmowa Zakochaj się w Musicalu! Koncert Walentynkowy

Zakochaj się w Musicalu! Koncert Walentynkowy

Organizator: Teatr Syrena

Zakochaj się w Musicalu! Koncert WalentynkowyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zbliża się święto zakochanych, a pomysły na jego spędzenie wciąż się mnożą. Wiemy, że muzyczne duety już niedługo zagoszczą na Państwa playlistach. Jednak czy nie lepiej usłyszeć je w aranżacjach na żywo? Pomyśleliśmy o wszystkim. Z ogromną radością zapraszamy Państwa do Teatru Syrena na wyjątkowy walentynkowy wieczór w broadwayowskim stylu. Zakochaj się w Musicalu bilety na Koncert Walentynkowy już w sprzedaży!

 

Edyta Krzemień i Damian Aleksander przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego i fortepianu wykonają najpiękniejsze miłosne utwory ze słynnych światowych musicali. Usłyszą Państwo duety z arcydzieł takich jak: „Upiór w Operze”, „Grease”, „Król Lew”, „West Side Story”, „Koty” czy „Romeo i Julia”. Koncert obfitować będzie w wiele niespodzianek — od nowych, intrygujących aranżacji klasyków, przez opowieści prosto z musicalowej sceny, po wykorzystanie nietuzinkowych instrumentów takich jak ukulele czy altówka.

 

Widzów, którzy zdecydują się spędzić ten wieczór w Teatrze Syrena powitamy welcome drinkiem.

 

Edyta Krzemień — aktorka teatralna i wokalistka. Jest absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Występuje w przedstawieniach musicalowych w Teatrze Muzycznym Roma, Teatrze Muzycznym w Poznaniu oraz w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem. Wystąpiła na 29 gali wręczenia Europejskich Nagród Filmowych we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. Jest również aktorką dubbingową. Jej głosem mówi znana najmłodszym disneyowska Królewna Śnieżka.

 

Damian Aleksander — aktor teatralny i filmowy. Jest absolwentem Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od wczesnych lat studenckich związany z teatrem. Zagrał główne role w musicalach takich jak: „Les Miserables”, „Rodzina Addamsów”, „Koty”, „Grease”, „Korczak” czy „Upiór w Operze”, z którego płyta otrzymała status potrójnej platyny. Polskiej publiczności jest znany również ze swoich licznych ról serialowych i filmowych. Występował w „Zostać Miss”, „Barwach Szczęścia”, „Hotelu 52” oraz „Klanie”. Od 2016 roku prowadzi audycję musicalową na antenie radia RMF Classic. Jest autorem książki „Lapidaria PodRóżne”.

 

Zakochaj się w musicalu Teatr Syrena bilety, Koncert Walentynkowy Warszawa, Zakochaj się w Musicalu Koncert Walentynkowy bilety

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też