Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Patrycja Piekutowska „Dźwiękiem i Słowem”

Patrycja Piekutowska „Dźwiękiem i Słowem”

Organizator: Blue Almond Sp. z o. o.

Patrycja Piekutowska „Dźwiękiem i Słowem”O wydarzeniu

O wydarzeniu

Koncert z okazji premiery książki! Zapraszamy już 20 maja do Sali Balowej Hotelu Westin w Warszawie. Nieklasyczny koncert "Dźwiękiem i Słowem" wybitnej skrzypaczki Patrycji połączy dwie pasje Artystki, która po 25 latach kariery na całym świecie postanowiła wydać książkę o niesamowitych perypetiach podczas podróży artystycznych. Bilety na koncert już dostępne.

Patrycja Piekutowska "Dźwiękiem i Słowem" - informacje o koncercie

Artystka zabierze publiczność w podróż po świecie grając i opowiadając. Tego wieczoru wykona utwory ze swojej płyty o światowych metropoliach "My Journey" z muzyką Marcina Nierubca, ale też utwory Bacha i Piazzolli. Będzie rozrywkowo i klasycznie. Tak jak w opisanych historiach.

Całość dopełnią wizualizacje na wielkim ekranie. Wieczór poprowadzi wspaniały konferansjer, Wojciech S. Wocław, który wielokrotnie prowadził koncerty Piekutowskiej w Polsce i na świecie oraz sam uczestniczył w kilku szalonych przygodach.

W książce zatytułowanej "Przygody niemożliwe" poza historiami Artystki z pięciu kontynentów znajdą się też QR kody z fragmentami utworów z jej płyt. Jeżeli chcecie Państwo w eleganckiej Sali Balowej Hotelu Westin spędzić niezapomniany wieczór ze znakomitą muzyki skrzypcową, zabawnymi i wzruszającymi historiami, o których Artystka opowie osobiście, to nie powinno Was zabraknąć!

Po koncercie będzie możliwość zakupu płyty i książki wraz z autografem.

Podobne wydarzenia

Zobacz też