Niklas Paschburg (live)

Niklas Paschburg (live)

SPRAWDŹ BILETY

Niklas Paschburg w klubie Hipnoza! Tego koncertu nie możesz przegapić!

Niklas Paschburg w Katowicach

Muzyka naszego gościa sprawia, że mamy ochotę tańczyć, ale zarazem generuje pewien podskórny niepokój, zachęcając przy tym do medytacji i budując pozytywne wrażenia. Jej wpływ jest trudny do sklasyfikowania, ale na tyle uzależniający, że koncert Niklasa Paschburga stał się jednym z „gwoździ” tegorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022. Zdecydowaliśmy się zaprosić tego artystę ponownie, by na nowo przeżyć spotkanie z jego twórczością. Niemiecki kompozytor, pianista i producent łączy klasykę z ambientem i popem, gwarantując wysokie doznania. To będzie jeden z najciekawszych koncertów w Hipnozie tej jesieni!

Niklas Paschburg informacje

Obiecujący kompozytor, pianista i producent z Niemiec. Studiował grę na fortepianie i kompozycję. Stworzył specyficzny styl, łączący klasykę z ambientem i popem, generując wysmakowany chillout. Niklas współpracował z RY X, Asgeirem, Nilsem Hoffmanem, Gabrielem Olafem, Haią Rani, Dobrawą Czocher, Robertem Lippokiem i innymi artystami. Jego wysokie umiejętności pisania ścieżek dźwiękowych są doceniane przez wielu reżyserów filmowych. Muzyka Paschburga potrafi być jednocześnie melancholijna, jak i pozytywna, generować niepokój i zachęcać do medytacji, jednocześnie sprawiając, że słuchacz chce się ruszać i tańczyć. Artysta opublikował trzy dobrze przyjęte albumy, które ukazały się nakładem oficyny !k7.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Niklas Paschburg (live)
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Niklas Paschburg (live) BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/