Nie tylko Chopin: Avery Gagliano

Nie tylko Chopin: Avery Gagliano

Avery Gagliano w Bielsku Białej! Już 29.05 Avery Gagliano wystąpi w Cavatina Hall. Nie tylko Chopin:  Avery Gagliano bilety w sprzedaży!

Nie tylko Chopin: Avery Gagliano - koncert w Bielsku-Białej

Avery Gagliano, zdobywczyni pierwszej nagrody i nagrody za najlepszy koncert na 10. National Chopin Piano Competition w 2020 r., jest młodą artystką, która porywa publiczność swoją wrażliwością, głębią emocjonalną i ekspresją muzyczną. Występowała na festiwalach i w salach koncertowych, takich jak: Verbier Festival Academy, The Gilmore, Ravinia Festival, Aspen Music Festival, Louis Vuitton Foundation w Paryżu, Jay Pritzker Pavilion w Millennium Park w Chicago, WQXR Greene Space, WRTI Performance Studio i Grammy Salute to Classical Music w Carnegie Hall.

 

Jako solistka współpracuje z szeregiem orkiestr w Stanach Zjednoczonych, w tym z Aspen Philharmonic Orchestra, Tuscarawas Philharmonic, MostArts Festival Orchestra, Capital City Symphony, National Chamber Ensemble, a ostatnio z Oregon Mozart Players. Jest także zapaloną kameralistką i występuje gościnnie z Jupiter Symphony Chamber Players.

 

Avery Gagliano otrzymała Nagrodę Publiczności na Cliburn International Junior Piano Competition 2019, była laureatką pierwszej nagrody Aspen Music Festival Concerto Competition i MostArts Festival Piano Competition, wygrała również ogólnokrajowy konkurs YoungArts 2019. Jest absolwentką Verbier Festival & Academy 2019 oraz Lang Lang International Music Foundation, czteroletnią laureatką stypendium US Chopin Foundation Scholarship, nominowaną do nagrody Inaugural Outstanding Young Artist Achievement Award przyznawanej przez National Chamber Ensemble. Kilkukrotnie wystąpiła w programie „From The Top” w National Public Radio (NPR).

 

Avery Gagliano pochodzi z Waszyngtonu, gdzie studiowała u Mariny Aleksiejewej. Artystka mieszka obecnie w Filadelfii i studiuje w Curtis Institute of Music pod kierunkiem Gary’ego Graffmana i Roberta McDonalda; studiowała również u Jonathana Bissa w tej samej uczelni.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Nie tylko Chopin: Avery Gagliano
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/