Jakub Kuszlik - recital fortepianowy pt. Chopin i nie tylko

Jakub Kuszlik - recital fortepianowy pt. Chopin i nie tylko

SPRAWDŹ BILETY

Jakub Kuszlik w Krakowie! Zapraszamy na recital fortepianowy pt. Chopin i nie tylko z cyklu koncertów Muzyka uskrzydla, który odbędzie się już 25 września w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Jakub Kuszlik bilety już w sprzedaży.

Jakub Kuszlik recital fortepianowy pt. Chopin i nie tylko, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

W programie: Fr. Chopin, J. Brahms

Program koncertu Jakuba Kuszlika, laureata XVIII edycji Konkursu Chopinowskiego, wypełnią arcydzieła muzyki epoki romantyzmu. Twórczość fortepianowa Chopina i Brahmsa, to dwa odmienne światy. Kompozytorów łączy jednak wspólny sposób rozumienia muzyki jako medium przekazu intensywnych emocji i głębokich przeżyć. 

Lekkości pełnego dowcipu i ludowych nawiązań, choć często i  dramatycznego stylu Chopina, a także pełnego zadumy języka Brahmsa już 25 wrześniabędzie mogła doświadczyć publiczność zgromadzona w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Jak ducha epoki i geniusz XIX wiecznych twórców z własną osobowością i pojmowaniem sztuki pogodzi Jakub Kuszlik? Melomani będą mieli szansę przekonać się podczas pierwszego koncertu z cyklu Muzyka Uskrzydla. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jakub Kuszlik - recital fortepianowy pt. Chopin i nie tylko
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Jakub Kuszlik - recital fortepianowy pt. Chopin i nie tylko BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/